background - Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce
Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce

Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce

21. 01. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Společnost Microsoft známe všichni. Jejich posledním počinem na poli herních konzolí je Xbox one, který byl dobře přijat herní komunitou.

Update si již mohou stahovat členové Xbox One Preview programu, no my bežní smrtelníci si ještě nějaký ten čas počkáme.

Jelikož se Microsoft o svoje zákazníky stará, připravil si pro nás první větší update, ve kterém slibují rapidní zlepšení herního rozhraní konzole. Nakonec podívejte se sami co update obsahuje.

- Před vstupem do Party uvidíte, kdo všechno se v ní nachází. To dříve nebylo možné. - Ikonky na domovské obrazovce bude nově možné upravovat a přemísťovat i v offline režimu.

- Přehled Activity Feed bude přehlednější a bude vás informovat o novinkách. - Bude snažší sledovat stream kamaráda přes Twitch. - Vylepšen systém pro navrhování nových přátel a komunity. - Možnost skrýt bety, trial verze, hry a aplikace v seznamu ‘ready-to-install’.

- Avatar Store - novinka pro nakupování věcí pro vaše avatary.

- Gamerscore Leaderboard se žebříčky vašich přátel s počtem achievementů za posledních 30 dní.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
background