background - Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce
Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce

Microsoft odhaluje první velký update pro Xbox One v novém roce

21. 01. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Společnost Microsoft známe všichni. Jejich posledním počinem na poli herních konzolí je Xbox one, který byl dobře přijat herní komunitou.

Update si již mohou stahovat členové Xbox One Preview programu, no my bežní smrtelníci si ještě nějaký ten čas počkáme.

Jelikož se Microsoft o svoje zákazníky stará, připravil si pro nás první větší update, ve kterém slibují rapidní zlepšení herního rozhraní konzole. Nakonec podívejte se sami co update obsahuje.

- Před vstupem do Party uvidíte, kdo všechno se v ní nachází. To dříve nebylo možné. - Ikonky na domovské obrazovce bude nově možné upravovat a přemísťovat i v offline režimu.

- Přehled Activity Feed bude přehlednější a bude vás informovat o novinkách. - Bude snažší sledovat stream kamaráda přes Twitch. - Vylepšen systém pro navrhování nových přátel a komunity. - Možnost skrýt bety, trial verze, hry a aplikace v seznamu ‘ready-to-install’.

- Avatar Store - novinka pro nakupování věcí pro vaše avatary.

- Gamerscore Leaderboard se žebříčky vašich přátel s počtem achievementů za posledních 30 dní.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background