background - Co přinese rok 2016 do Arma 3?
Co přinese rok 2016 do Arma 3?

Co přinese rok 2016 do Arma 3?

21. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Bohemia Interactive odhalil co přinese do Army 3 rok 2016.

DLC přinese 100 km² zábavy v jižním Pacifiku a souostroví Tanoa. Apex expansion bude plné nových vozidel a zbraní s možností co - op kampaní. V bezplatné aktualizaci bude zlepšení grafiky, zvuku a jiné.

V únoru vyjde aktualizace, která přinese 3D eden editor, který umožní hráčům přemisťovat předměty, definovat body, stanovené cíle mise a spoustu dalšího. Vše ve 3D! Dalším přírůstkem bude nový Launcher pro Browser server, který hráčům usnadní připojení na servery v multiplayeru podle jejich chuti. Také v aktualizaci přijde vylepšení zvuků a in - game písma, které bude lépe vidět.

Apex expansion přinese prémiový obsah a bezplatné aktualizace každému vlastníkovi. Korunní klenot tohoto DLC je Tanoa. Mapa, která byla odhalena na E3 loňského roku. Kromě toho budou v DLC nové třídy vozidel, jako například Light Strike prostředky a VTOL letouny. Aktualizace také zahrnuje přepracovanou konfiguraci osvětlení hry, a zavedení nových Sea Shader a Screen-space Reflections technologie.

Bohemia Interactive také plánuje stavět na jejich nové službě ( web - based ). Arma 3 si klade za cíl propojit hráče a Arma komunitní skupiny. V blízké budoucnosti bude Bohemia Interactive zvyšovat funkčnosti tím, že umožní uživatelům připojit jednotky s jejich Bohemia účtu. Také studio hodlá začlenit části služby do samotné hry.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background