background - Co přinese rok 2016 do Arma 3?
Co přinese rok 2016 do Arma 3?

Co přinese rok 2016 do Arma 3?

21. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Bohemia Interactive odhalil co přinese do Army 3 rok 2016.

DLC přinese 100 km² zábavy v jižním Pacifiku a souostroví Tanoa. Apex expansion bude plné nových vozidel a zbraní s možností co - op kampaní. V bezplatné aktualizaci bude zlepšení grafiky, zvuku a jiné.

V únoru vyjde aktualizace, která přinese 3D eden editor, který umožní hráčům přemisťovat předměty, definovat body, stanovené cíle mise a spoustu dalšího. Vše ve 3D! Dalším přírůstkem bude nový Launcher pro Browser server, který hráčům usnadní připojení na servery v multiplayeru podle jejich chuti. Také v aktualizaci přijde vylepšení zvuků a in - game písma, které bude lépe vidět.

Apex expansion přinese prémiový obsah a bezplatné aktualizace každému vlastníkovi. Korunní klenot tohoto DLC je Tanoa. Mapa, která byla odhalena na E3 loňského roku. Kromě toho budou v DLC nové třídy vozidel, jako například Light Strike prostředky a VTOL letouny. Aktualizace také zahrnuje přepracovanou konfiguraci osvětlení hry, a zavedení nových Sea Shader a Screen-space Reflections technologie.

Bohemia Interactive také plánuje stavět na jejich nové službě ( web - based ). Arma 3 si klade za cíl propojit hráče a Arma komunitní skupiny. V blízké budoucnosti bude Bohemia Interactive zvyšovat funkčnosti tím, že umožní uživatelům připojit jednotky s jejich Bohemia účtu. Také studio hodlá začlenit části služby do samotné hry.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background