background - Další NFS s tuningem a poškozením vozu
Další NFS s tuningem a poškozením vozu

Další NFS s tuningem a poškozením vozu

25. 01. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Na podzim minulého roku jsme se dočkali restartu série Need for Speed. Tvůrci slibovali návrat ke kořenům série, rozsáhlý tunning a příběh. Poslední díl byl jednoznačně povedený, kromě potřeby neustálého připojení k internetu a poněkud ořezaného tuningu.

Není tedy divu, že se chystá další díl. Studio EA Ghost shání nové zkušené programátory, designéry a vývojáře na důležité pozice, aby mohli naplno pracovat na dalším NFS. Další díl by měl přinést novinky v podobě lepšího poškození a kolizí vozů.

Další díl této automobilové série můžeme očekávat v roce 2017. Poslední díl s názvem Need for Speed vychází 17. března 2016 na PC.

Video z posledního dílu NFS:

Máte stále zájem o nové díly NFS ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 189
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background