background - Kolize a Tuning systém v zpět v NFS
Kolize a Tuning systém v zpět v NFS

Kolize a Tuning systém v zpět v NFS

27. 01. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Švédské studio EA Ghost nám na podzim naservírovalo restart závodní série Need for Speed. Dříve velmi oblíbená herní série se vrátila ke kořenům s tuningem a pouličními závody. Ovšem na druhou stranu, fanoušci očekávali poněkud rozvernější možnost úprav automobilů. Ale i přes tyto všechny "nedostatky" se nový díl herní série Need for Speed vcelku dobře prosadil a může se zařadit k těm povedenějším dílům.

Už dříve bylo jasné, že Need for Speed bude v dalších letech pokračovat, což nově potvrdila i nabídka volných pozic ve studiu EA Ghost. Studio shání zkušené designéry, programátory a vývojáře na důležité pozice, aby mohli naplno pracovat na dalším NFS. Soudě dle pracovních nabídek nám nový díl opet přinese tuning, kolizi vozidel a dokonce i poškození aut.

Tak doufejme že v budoucnosti už v NFS nebude poškození jen na oko. Dle všeho to vypadá tak, že na podzim tohoto roku nás nečeká nový díl, jelikož studio EA se nerozhodlo rozdělit hru vícero studiím jako jejich jiné tituly.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background