background - Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront
Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront

Hvězda smrti ve Star Wars: Battlefront

28. 01. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Stále hrajete Star Wars: Battlefront? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Tento rok vyjde hned několik rozšíření, a většina bude zdarma. Tento dodatečný obsah už mohl být v základní verzi hry, ale takhle to na herním trhu prostě nefunguje.

Dočkáme se nové mapy Raider Camp. Je to nová lokace na planetě Tatooine pro módy Blast a Droid Run. Luke Skywalker a Han Solo dostanou nové oblečení inspirované z filmové zamrzlé planety Hoth.

Další novinkou bude vytváření soukromých zápasů. V únoru se můžeme těšit na novou mapu z planety Hoth nebo Endor.

To vše bude zdarma. První placený přídavek, který vyjde v březnu, nese název Outer Rim. Tento přídavek nabídne novou mapu na planetě Sollust a také palác Jabby Hutta na Tatooine.

Na pozdim toho roku nás čeká největší přídavek, a to Death Star, neboli Hvězda smrti. Že bychom se konečně dočkali leteckých bitev ve vesmíru?

Hrajete stále Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 80
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background