background - Ukázka příběhu a postav v FC Primal
Ukázka příběhu a postav v FC Primal

Ukázka příběhu a postav v FC Primal

28. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft uvolnil další trailer, který představuje hlavní postavy FC Primal.

Trailer ukazuje bližší seznámení s postavami a příběhem celé hry.

Takkar, který přijede do Orosu se svým kmenem Wenja s rizikem, že potkají jeden ze tří kmenů, se kterými válčí po celé zemi je napaden kanibaly s Udam kmene v čele s krutým bojovníkem Ull a kmenem uctívačů ohně Izila s náčelkyní Batari.

O FC Primal se u nás dočtete mnoho informací, dle kterých lze usoudit jaký FC opravdu bude, ale jak se říká každý má rád něco jiného a proto se zde srazí spousta názorů, ale my si myslíme, že nové FC bude opravdu zajímavá hra plná překvapení a první svého druhu v odehrávaném prostředí.

Doba kamenná má spoustu kouzel, které tvůrci Ubisoftu použili za pomocí spousta odborníků na tuto dobu. Díky trailerům je možné aspoň koukáním se ochutnat to co nás čeká v únoru tohoto roku.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background