background - Nová hra Ghostbusters od Acitivision pro PS 4 a Xbox One
Nová hra Ghostbusters od Acitivision pro PS 4 a Xbox One

Nová hra Ghostbusters od Acitivision pro PS 4 a Xbox One

5. 02. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
3 min čtení

Herní studio Activision stojící za několika tituly z nichž za nejznámější můžeme považovat například několik dílů série Call of Duty, které známe nejspíš všichni velmi dobře.

Nyní však pracují na hře, která mírně vykročí z řady a bude se jednat o Ghostbusters! ( v češtině : Lovci Duchů ). Hra by měla vyjít pro platformy Playstation 4 a Xbox One.

Počítá se s tím že hra přijde spolu s novým filmovým zpracováním tohoto kultovního skvostu.

Activision se zatím nevyjádřil zda bude hra obsahovat všechny dámské chraktery, které můžeme očekávat ve filmovém rebootu. Zahraniční web IGN.com si již podal prosbu o sdělení informací přímo k Activisionu a tak budeme jen napjatě sledovat zda se redaktorům z IGN.com povede získat nějaké ty informace o nové hře.

Zatím nám nezbývá než čekat. A co vy? Těšíte se na nový film s Lovci duchů? A uvažovali by jste o koupi hry zpracované na toto téma? Dejte nám vědět v komentářích.

Uvažujete o koupi této hry?

Ano, na 100%
Ještě nevím, nechám si to projít hlavou.
Určitě ne, připadá mi to nezáživné.
Celkem hlasů: 41
Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background