background - 3DM si dává pauzu od crackování her
3DM si dává pauzu od crackování her

3DM si dává pauzu od crackování her

10. 02. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Čínskou společnost 3DM asi známe všichni za její obrovský přínos do světa pirátství.

Tato společnost má již na svědomí nekolik "neprolomitelných" her, které jejich snažení neodolaly a byly rychle cracknuty. Po té co pokořili poslední, opět "neprolomitelnou" hru, ohlásili další překvapení. Dávají si na rok s crackováním pauzu.

Rozhodli se, že trochu pomůžou hernímu trhu a budou sledovat jak půjdou výdělky firmám, když jim nebudou házet metaforické klacky pod nohy.

Jednou z nejvíce sledovaných kaucí na poli herního pirátství je hra Just Cause 3. Po té co hra vyšla se hráči nedočkavě těšili na crack k této hře. K jejich zklamání se společnost 3DM vyjadřila s tím, že ochrana této hry je převelice kvalitní a tímto tempem se do dvou let doslova zamezí jakémukoliv pirátství.

No nevím zda tuto zprávu máme považovat za nějak zvlášť pozitivní, ale rozhodně je to příjemná myšlenka od společnosti, která roky okrádala společnosti o tisíce dolarů na zisku. Uvidíme jak se bude herní komunita nadále vyvíjet bez tohoto zdařilého lamače herních ochran.

Je dobře, že společnost 3DM si dá pauzu?

Konečně!
Nevím, nezajímá mě to.
To teda není!
Celkem hlasů: 615
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background