background - Far Cry Primal a zbraně
Far Cry Primal a zbraně

Far Cry Primal a zbraně

11. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Ubisoft přináší informace čistě o zbraních.

FC Primal jak už jste se u nás mohli dočíst je výborně vypadající gameska, která je první svého druhu díky prostředí, ve kterém se odehrává. K této době a prostředí je mnoho skvělých věcí, které lze využít například: příroda, zvěř, zbraně, jazyk a mnoho dalšího. Momentálně se zaměříme právě na ty zbraně s jejichž pomocí to ve FC Primal pořádně roztočíme.

Ubisoft upozornil, že se ve hře objeví spoustu druhů luků. Tato zbraň je pro tuto dobu opravdu specifická a patří spolu s prakem k prvním střelným zbraním. Rychlý lovecký luk, dále silný luk na velké vzdálenosti i luk s možností rychlé střelby s bonusem přidání šípu pro extra salvu na nepřítele či lovenou zvěř. Samozřejmě jsou zde i ruční zbraně jako například kyj, kopí či obouruční kyj. Tyto zbraně je možné vrhat.

V této hře je oheň váš největší přítel jak na obranu tak na útok. Je možné zapálit si jakoukoli zbraň, která po zapálení udělá větší poškození. Další zbraň je prak, který po zásahu do hlavy vyústí v okamžité usmrcení nebo pasti či bomby plné ohně a jedovatého plynu. A hlavní věc, která hru dělá výjímečnou je divočina, kde bloudí konkrétně 17 predátorů, které je možné ochočit a použít pro útok či sledování.

Ubisoft nám postupně odkrývá jak bude FC Primal vypadat, také se tak těšíte ?

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background