background - Bude mít Crash Bandicoot pokračování ?
Bude mít Crash Bandicoot pokračování ?

Bude mít Crash Bandicoot pokračování ?

13. 02. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Crash Bandicoot se dnes řadí mezi hry, které jsou spíše minulostí. Už je to nějaký pátek co vyšel poslední díl této hry. Pro ty, kteří marně pátrají ve své paměti se jedná o hru z dob PS1 a PS2. Hra měla velké ohlasy, na konzoli byla oblíbená a měla velké prodeje. Před 8-mi lety z vývoje sešlo a do tohoto roku nepadla o hře jediná zpráva o novém díle kromě pár drobných náznaků, například Sony prodávalo trička s touto postavou na loňské Playstation Experience akci.

Začátkem února se na oficiální PlayStation twitteru účtu, určeným pro blízký východ objevil obrázek s právě zmiňovaným Crashem, který je vyobrazen na plakátu hledaných jako z divokého západu. Fanoušci se okamžitě chytli, že se jedná o jasný teaser. Dalším bodem je změna vzhledu hrdiny.

Pohleďme na druhou stranu mince. Práva na hru patří pořád Activision, takže Sony samo o sobě nemůže rozhodovat. Dále není ani zřejmé, zda by původní vývojáři měli zájem o vývoj nového dílu. Ještě bychom dodali, že hru původně začali vytvářet Naughty dog, tohle studio stojí za hrou Uncharted, takže by bylo velice zajímavé, kdyby se o případný vývoj starali právě oni, minimálně by to bylo velké plus ze strany fanoušků.

Co myslíte? Dočkáme se nového dílu, nebo si s námi japonská velmoc hraje?

Dočkáme
Nedočkáme
Celkem hlasů: 309
Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background