background - Far Cry Primal Survival " 101 "
Far Cry Primal Survival " 101 "

Far Cry Primal Survival " 101 "

14. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Za pár týdnů tu máme nejočekávanější FC a my vám přinášíme další novinky.

Ubisoft vydal video se jménem " survival 101 " , kde se dozvíte o zbraních, zvěři, schopnostech a nepřátelských kmenech.

Ubisoft oznamuje, že ve FC Primal bude hlubší crafting systém, než v jakémkoliv předešlém díle. Ve FC Primal se budete postupně zlepšovat a vyrábět si lepší a lepší zbroj a léky.

V předešlých dílech bylo možné létat nebo jezdit v autě, ale v době kamenné nic takového nebylo. K čemu kola, když tu máme spoustu krásných zvířátek na kterých se bude drandit. Upřímně kdo by nechtěl řídit třeba mamuta, medvěda nebo nejrychlejšího šavlozubého tygra. Také bude možné dostat se přes mapu z místa A do Z po celém světě.

Jak se u nás můžete ve spoustě článků dočíst, ve FC Primal bude i pravěký jazyk jménem " Wenja " pro každý kmen odlišný, ale přesto se nemusíte bát. Hra je doprovázena titulkami. V této době bylo klíčové ochočení vlků, kteří následně pomáhali při lovu či ochočení medvědů s využitím osobních tanků.

Systém zmizení mrtvých těl Ubisoft to vymyslel tak, že tělo zvířete se rozloží a zůstane kostra, která po čase zmizí. Velkou práci Ubisoftu dalo přizpůsobit svět pro obrovské mamuty.

FC Primal vyjde 23. Února pro Playstation 4 a Xbox One a na PC 1. Března.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background