background - Far Cry Primal Survival " 101 "
Far Cry Primal Survival " 101 "

Far Cry Primal Survival " 101 "

14. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Za pár týdnů tu máme nejočekávanější FC a my vám přinášíme další novinky.

Ubisoft vydal video se jménem " survival 101 " , kde se dozvíte o zbraních, zvěři, schopnostech a nepřátelských kmenech.

Ubisoft oznamuje, že ve FC Primal bude hlubší crafting systém, než v jakémkoliv předešlém díle. Ve FC Primal se budete postupně zlepšovat a vyrábět si lepší a lepší zbroj a léky.

V předešlých dílech bylo možné létat nebo jezdit v autě, ale v době kamenné nic takového nebylo. K čemu kola, když tu máme spoustu krásných zvířátek na kterých se bude drandit. Upřímně kdo by nechtěl řídit třeba mamuta, medvěda nebo nejrychlejšího šavlozubého tygra. Také bude možné dostat se přes mapu z místa A do Z po celém světě.

Jak se u nás můžete ve spoustě článků dočíst, ve FC Primal bude i pravěký jazyk jménem " Wenja " pro každý kmen odlišný, ale přesto se nemusíte bát. Hra je doprovázena titulkami. V této době bylo klíčové ochočení vlků, kteří následně pomáhali při lovu či ochočení medvědů s využitím osobních tanků.

Systém zmizení mrtvých těl Ubisoft to vymyslel tak, že tělo zvířete se rozloží a zůstane kostra, která po čase zmizí. Velkou práci Ubisoftu dalo přizpůsobit svět pro obrovské mamuty.

FC Primal vyjde 23. Února pro Playstation 4 a Xbox One a na PC 1. Března.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background