background - Far Cry Primal Survival " 101 "
Far Cry Primal Survival " 101 "

Far Cry Primal Survival " 101 "

14. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
5 min čtení

Za pár týdnů tu máme nejočekávanější FC a my vám přinášíme další novinky.

Ubisoft vydal video se jménem " survival 101 " , kde se dozvíte o zbraních, zvěři, schopnostech a nepřátelských kmenech.

Ubisoft oznamuje, že ve FC Primal bude hlubší crafting systém, než v jakémkoliv předešlém díle. Ve FC Primal se budete postupně zlepšovat a vyrábět si lepší a lepší zbroj a léky.

V předešlých dílech bylo možné létat nebo jezdit v autě, ale v době kamenné nic takového nebylo. K čemu kola, když tu máme spoustu krásných zvířátek na kterých se bude drandit. Upřímně kdo by nechtěl řídit třeba mamuta, medvěda nebo nejrychlejšího šavlozubého tygra. Také bude možné dostat se přes mapu z místa A do Z po celém světě.

Jak se u nás můžete ve spoustě článků dočíst, ve FC Primal bude i pravěký jazyk jménem " Wenja " pro každý kmen odlišný, ale přesto se nemusíte bát. Hra je doprovázena titulkami. V této době bylo klíčové ochočení vlků, kteří následně pomáhali při lovu či ochočení medvědů s využitím osobních tanků.

Systém zmizení mrtvých těl Ubisoft to vymyslel tak, že tělo zvířete se rozloží a zůstane kostra, která po čase zmizí. Velkou práci Ubisoftu dalo přizpůsobit svět pro obrovské mamuty.

FC Primal vyjde 23. Února pro Playstation 4 a Xbox One a na PC 1. Března.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background