background - Tanky, lodě a letadla doplní nově i vrtulníky
Tanky, lodě a letadla doplní nově i vrtulníky

Tanky, lodě a letadla doplní nově i vrtulníky

17. 02. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Wargaming a Gaijin se momentálně přetahují o prvenství na špičce arkádových soubojů s tanky a letadly. V závěsu se drží i Armored Warfare s moderními tanky. Nově se do herního světa dostává i hříčka Heliborne od nezávislého studia JetCatGames.

A o čem vlastně Heliborne je? Jak je z názvu patrné, půjde o souboje s vrtulníky. Hra momentálně nabízí 3 mapy ( Nguyen Hue, Afghánistán a Tonkinský záliv). Na nich se můžete prohánět v 31 vrtulnících, které disponují několika druhy zbraní.

Finální verze by měla obsahovat až 60 strojů, od historických až po moderní helikoptéry. Hru si můžete pořídit na Steamu za 9.99€.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background