background - Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s
Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s

Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s

19. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft vydal další trailer k novému FC.

Očividně se snaží upoutat co nejvíce hráčů k předobjednání této peckové hry. Díky předobjednání získáte Pre - order balíček, který obsahuje 3 nové mise. Pocítíte jaké je to stát se loveným mamutem jakého má problém zkrotit i Takkar.

Mise nesou názvy Duel of Beasts, Hunt the Hunters a The Trapped Elder. V traileru je možné vidět jak šaman Tensay přesvědčí Takkara k tomu, aby si vzal elixír, který mu ukáže sílu přírody s vision questy. Většina dodatečného příběhu bude směřována na členy kmene Udam. Jak jste se u nás už mohli dočíst kmen Udam je plný kanibalů, který začal svoje jedince pojídat kvůli době ledové a vy na nich jako mamuti budete vykonávat pomstu.

V Pre - orderu je také mise, kde soupeří mamut proti zvláštnímu nosorožci, kterému svítí rohy. Každopádně to bude pecka a hodně lidí to může přemluvit k předobjednání.

Nové FC nás na trhu čeká už za týden pro Xbox One, PS4 a 1. Března pro PC.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background