background - Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s
Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s

Far Cry Primal The Legend of the Mammoth’s

19. 02. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft vydal další trailer k novému FC.

Očividně se snaží upoutat co nejvíce hráčů k předobjednání této peckové hry. Díky předobjednání získáte Pre - order balíček, který obsahuje 3 nové mise. Pocítíte jaké je to stát se loveným mamutem jakého má problém zkrotit i Takkar.

Mise nesou názvy Duel of Beasts, Hunt the Hunters a The Trapped Elder. V traileru je možné vidět jak šaman Tensay přesvědčí Takkara k tomu, aby si vzal elixír, který mu ukáže sílu přírody s vision questy. Většina dodatečného příběhu bude směřována na členy kmene Udam. Jak jste se u nás už mohli dočíst kmen Udam je plný kanibalů, který začal svoje jedince pojídat kvůli době ledové a vy na nich jako mamuti budete vykonávat pomstu.

V Pre - orderu je také mise, kde soupeří mamut proti zvláštnímu nosorožci, kterému svítí rohy. Každopádně to bude pecka a hodně lidí to může přemluvit k předobjednání.

Nové FC nás na trhu čeká už za týden pro Xbox One, PS4 a 1. Března pro PC.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background