background - Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách
Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách

Bethesda odhaluje nové informace o nadcházejících hrách

21. 02. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Bethesda, která je zodpovědná za značky jako je Fallout a The Elders Scrolls odhalila na letošním DICE v Las Vegas, že aktuálně pracuje na třech nových titulech.

Todd Howard se tak rozpovídal o tom, na čem studio nyní pracuje. Aktuálně finišují práce na DLC pro Fallout 4, který vyšel v loňském roce. Dále pracují na vypuštění Survival modu.

U tématu Fallout padla také otázka, zda existuje ve Falloutu něco, co nikdo doposud neobjevil.

Todd odpověděl velmi stručně, "Je tu ještě spousta věcí, které nebyly nalezeny, ale já vám neřeknu, o co jde. Věřím, že hráči na ně brzy přijdou."

Dále nám sdělil, že Bethesda má právě tři velké a dlouhodobé projekty, na kterých pracuje. Dle slov Todda Howarda jde o něco zcela jiného, než doposud dělali, ale zároveň to bude Bethesdí hra, velká a bláznivá.

Co nám to říká? Je snad v přípravě zcela nové The Elders Scrolls, nebo remaster verze starších her. Já bych spíše uvítal nějakou zcela novou značku.

Jakou hru byste chtěli od Bethesdy?

Další díl The Elders Scrolls
Remaster starší hry
Zcela nový titul
Celkem hlasů: 484
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background