background - AdBlocku na YouTube odzvonilo.
AdBlocku na YouTube odzvonilo.

AdBlocku na YouTube odzvonilo.

29. 04. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Youtubeři si mohou oddychnout. Uživatelé, kteří používali AdBlock a znemožnovali tak zobrazení reklamy se budou muset obejít bez doplňku ve svém internetovém prohlížeči. YouTube bude díky HTML5 tento program blokovat.

V praxi to znamená, že se všem uživatelům YouTube zobrazí reklama, kterou budou moci po pár vteřinách přeskočit. Ačkoliv tento krok bude některým lidem vadit, YouTube se tím snaží předejít zpoplatnění používání jeho služeb. Drtivá většina přijmu je právě ze zobrazených reklam.

Tato zpráva udělala největší radost všem YouTuberům, protože jejich přijmy se díky tomuto kroku zvětší (často označováno jako "YouTube money"). A přiznejme si, vydržet 5 vteřin reklamu a přispět tak našemu oblíbenémů autorovi, je to nejmenší, co můžeme udělat.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background