background - AdBlocku na YouTube odzvonilo.
AdBlocku na YouTube odzvonilo.

AdBlocku na YouTube odzvonilo.

29. 04. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Youtubeři si mohou oddychnout. Uživatelé, kteří používali AdBlock a znemožnovali tak zobrazení reklamy se budou muset obejít bez doplňku ve svém internetovém prohlížeči. YouTube bude díky HTML5 tento program blokovat.

V praxi to znamená, že se všem uživatelům YouTube zobrazí reklama, kterou budou moci po pár vteřinách přeskočit. Ačkoliv tento krok bude některým lidem vadit, YouTube se tím snaží předejít zpoplatnění používání jeho služeb. Drtivá většina přijmu je právě ze zobrazených reklam.

Tato zpráva udělala největší radost všem YouTuberům, protože jejich přijmy se díky tomuto kroku zvětší (často označováno jako "YouTube money"). A přiznejme si, vydržet 5 vteřin reklamu a přispět tak našemu oblíbenémů autorovi, je to nejmenší, co můžeme udělat.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background