background - Únorový update pro Star Wars: Battlefront
Únorový update pro Star Wars: Battlefront

Únorový update pro Star Wars: Battlefront

26. 02. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
2 min čtení

V úterý 23.2.2016 vyšel plánovaný update pro hru Star Wars: Battlefront. Tento patch provádí změny ve zbraních, kartách, multiplayerových módech, vozidlech a hrdinech.

Tou nejdůležitější složkou je ale nový bezplatný obsah. Leia Organa se dočkala nového oblečení, mód Turning Point, který byl součástí balíčku The Battle of Jakku, můžete nyní hrát na mapách, které podporují módy Walker Assault a Supremacy.

Největší novinkou tohoto updatu je bezpochyby nová multiplayerová mapa Twilight on Hoth, na kterých je možné hrát módy Walker Assault, Supremacy a Turning Point.

Další patch je naplánován na březen a přinese další multiplayerovou mapu Survivors of Endor. Na PC má únorový update 4,5 GB, na PS4 a XboX One 4,4 GB.

Hrajete stále Star Wars: Battlefront?

Ano
Ne
Vůbec jsem nehrál/a
Celkem hlasů: 77
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background