background - Velký update pro Fallout Shelter
Velký update pro Fallout Shelter

Velký update pro Fallout Shelter

3. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Bethesda se nevěnuje pouze nejnovějšímu Fallout 4, ale myslí i na mobilní hříčku Fallout Shelter. Pro něj teď připravuje velký update, který do hry přinese spoustu novinek.

Největší z nich je crafting systém. Díky němu budete moci zužitkovat neužitečný nepořádek v užitečné věci. Harampádí půjde nově získat v lunchboxech jako pátou kartu nebo během průzkumu Wastelandu.

Domacích zvířátek si hráči již chvíli užívají. Nově se ve hře objeví i papoušci. Kromě nich se objeví i kovárna a kadeřnictví, ve kterém půjde změnit vzhled obyvatel.

Bethesda se nechala slyšet, že tohle rozhodně není poslední velký update. Studio má připraveno mnoho nového obsahu. Předpokládá se, že po masivním úspěchu Fallout Shelter se můžeme dočkat i dalších mobilních her. Že by The Elder Scrolls?

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background