background - HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!
HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

2. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Dlouho očekávaná chvíle je tu. Brýle HoloLens od Microsoftu se oficiálně dostavájí na trh. Ovšem má to několik háčků.

První háček je, že musíte být z USA nebo Kanady a současně členem komunity Insiders, která testuje produkty Microsoftu. I tak se ale nedostane na každého. Microsoft si bude ze zájemců vybírat. Na ostatní zájemce se bude dostávat v průběhu následujích vln.

Pokud splňujete výše zmíněné podmínky, tak si připravte 3 000$ (74 500 Kč). Balení bude obsahovat kromě samotných brýlí ovladač Clicker, brašnu, utěrku na brýle a nabíječku. Společnost ASUS by ale měla přinést vlastní verzi brýlí, která by měla být levnější.

Brýle HoloLens zobrazují interaktivní trojrozměrné objekty. Dle Microsoftu půjde o unikátní zážitek. Pomocí speciálních aplikací si budete moci postavit vlastní stavbu nebo si nechat poradit při opravách. Pomocí HoloStudia půjde vytvářet vlastní prostorové objekty promítané na displej.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background