background - HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!
HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

HoloLens od Microsoftu jdou do prodeje!

2. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Dlouho očekávaná chvíle je tu. Brýle HoloLens od Microsoftu se oficiálně dostavájí na trh. Ovšem má to několik háčků.

První háček je, že musíte být z USA nebo Kanady a současně členem komunity Insiders, která testuje produkty Microsoftu. I tak se ale nedostane na každého. Microsoft si bude ze zájemců vybírat. Na ostatní zájemce se bude dostávat v průběhu následujích vln.

Pokud splňujete výše zmíněné podmínky, tak si připravte 3 000$ (74 500 Kč). Balení bude obsahovat kromě samotných brýlí ovladač Clicker, brašnu, utěrku na brýle a nabíječku. Společnost ASUS by ale měla přinést vlastní verzi brýlí, která by měla být levnější.

Brýle HoloLens zobrazují interaktivní trojrozměrné objekty. Dle Microsoftu půjde o unikátní zážitek. Pomocí speciálních aplikací si budete moci postavit vlastní stavbu nebo si nechat poradit při opravách. Pomocí HoloStudia půjde vytvářet vlastní prostorové objekty promítané na displej.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background