background - 6 věcí, které chceme v GTA VI
6 věcí, které chceme v GTA VI

6 věcí, které chceme v GTA VI

4. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
8 min čtení

Grand Theft Auto V je jedna z nejnákladnějších, nejúspěšnějších a nejlepších her s otevřeným světem na minulé generaci konzolí. Díky GTA Online má stále miliony hráčů. Studio Rockstar Games se navíc o své hráče stará přidáváním nového obsahu, který je zcela zdarma.

Hra má skvělý příběh, grafiku a hratelnost. Přesně tohle hráči očekávali, a taky to i dostali. Studio nebude chtít tuhle značku opustit, proto doufáme, že již teď plánuje další díl.

Je zde ale pár věcí, které bychom v dalším díle uvítali.

Více obchodů a skutečných budov

Budov je v GTA V opravdu hodně. Proto se najdou takové, které jsme již viděli o pár ulic dříve. V příštím díle by bylo dobré tomu předejít, a udělat více originálních budov. Obchody jsou v sérii GTA běžná věc. Nebylo by od věci mít více možností, jak obléct svou postavu, tím pádem více obchodů.

Ženská hlavní hrdinka

Pro některé to může znít jako nesmysl, ale proč ne. V minulém díle byly hlavní postavy muži. Proč tedy nepřidat něžné pohlaví, které by do příběhu vneslo pár zajímavých situací.

Zničitelné budovy

V žádném díle se budovy nedaly zničit. Nemuselo by se to týkat všech budov, ale kdo by si nechtěl vystřelit z raketometu a srovnat střední školu se zemí.

Stavění domů

Fallout 4, Far Cry Primal, World of Warcraft: Warlords of Draenor. V těchto titulech jste si mohli za nalezené suroviny stavět vlastní domy, chatrče atd. Proč bychom si tedy nemohli v GTA za peníze z heistů postavit a následně upravovat pohádkové vily.

Více módů pro konzole

Tohle je výsada PC hráčů. Fanouškovské módy většinou hru vylepší, či přidají zajímavý aspekt. V posledním díle jste mohli létat jako superman, či ničit policejní složky s oblekem Iron Mana. O tohle konzoloví hráči přijdou.

Více vedlejších aktivit

Poslední bod nebereme příliš vážně. V posledním díle bylo možností opravdu dosti. Pokud ale Rockstar Games vymyslí další, bude to jen dobře.

Určitě by se našlo více věcí, které by z dalšího dílu udělali skvost. Pokud máte nějaké nápady, napiště nám je do komentářů.

Která věc by byla podle vás nejlepší?

Více obchodů a skutečných budov
Ženská hlavní hrdinka
Zničitelné budovy
Stavění domů
Více módů pro konzole
Více vedlejších aktivit
Celkem hlasů: 1532
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background