background - Další střílečka z druhé světové války!
Další střílečka z druhé světové války!

Další střílečka z druhé světové války!

7. 03. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

Po Battalionu 1944 se na Kickstarter dere i další FPS z druhé světové války. Days of War na své backery teprve čeká!

Studio Driven Arts představuje kompetetivní střílečku z jedno z nejoblíbenějších období mezi hráči. Tato druhoválečná akce postavená na Unreal Enginu 4 hráče vtáhne do bojů nejkrvavějšího konfliktu 20. století. Autoři vidí vzor v titulech jako Call of Duty nebo Medal of Honor. Špatnou zprávou ale je, že autoři nepočítají se singleplayerem.

Hra nabídne moderní grafiku a autentickou hratelnost, která přikoření druhoválečné souboje. Days of War nabídnou klasické třídy vojáků - Rifleman, Assault, Support, Machine Gunner, Sniper, Rocket. Vývojáři slibují i bohaté moderské možnosti!

Na hru můžete přispět na Kickstarteru. Cílem je vybrat $100 000, hra má po sedmi dnech vybráno $31 000. Vyjít by měla letos pro PC, Xbox One a PS4.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background