background - Datum vydání a otevřená beta hry Overwatch
Datum vydání a otevřená beta hry Overwatch

Datum vydání a otevřená beta hry Overwatch

8. 03. 2016
Tomáš Kašpar
4 obrázků
3 min čtení

Vývojářské studio Blizzard vypustilo do světa informace o očekávané hře Overwatch. Jedná se o multiplayerovou týmovou střílečku z první osoby.

Po uzavřené betě se studio rozhodlo pro zátěžový test, který bude přístupný všem od 5. května. Konec otevřené bety je naplánován na 9. května. Budete si tak moci hru vyzkoušet a rozhodnout, zda hru koupíte ihned v den vydání, či počkáte na slevu.

Ve hře bude na výběr celkem 21 postav. Každá z postav má jiné vlastnosti a odlišný styl hraní. Budete mít na výběr z vojáků, vědců, dobrodruhů, skokanů v čase, přes obrněné raketami ověšené tanky, až po gigantické robotí mnichy.

Hra dorazí na pulty obchodů 24. května ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Vyzkoušíte otevřenou betu?

Ano
Ne
Hrál/a jsem uzavřenou betu
Celkem hlasů: 62
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background