background - Nový film o Laře Croft
Nový film o Laře Croft

Nový film o Laře Croft

9. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
4 min čtení

Poslední dva herní tituly o nebojácné archeoložce Laře Croft se velmi povedly. Recenzi na hru Rise of the Tomb Raider najdete ZDE.

Už dlouho jsme tu ale neměli filmovou adaptaci. Čekají nás filmy podle Assassin's Creed, The Last of Us či Warcraft, a nyní snad i o Laře Croft.

Do světa pronikly informace, že se o režii postará režisér filmu Vlna, Roar Uthaug. Podle všeho chce čerpat inspiraci právě z posledních videoherních titulů o Laře, což je velice dobrá zpráva.

„Pracovat na Laře Croft nám dělá radost a chceme, aby se něco takového objevilo i na filmové scéně. Myslím, že naším hlavním cílem je přiblížit lidem Laru jako osobitou postavu. Chceme udělat moderní akční film, který bude působit živě a reálně,” vyjádřil se Uthaug. Jako předloha mu také slouží filmy o Indianu Jonesovi.

Hlavní otázkou zůstává, kdo ztvární hlavní roli. V minulých dílech se o to postarala skvělá Angelina Jolie. Další alternativou je herečka Camilla Luddington, která ztvárnila videoherní Laru.

Co si o tom myslíte vy? Angelina Jolie, Camilla Luddington, nebo někdo jiný?

Která herečka by byla nejlepší pro nový film?

Opět Angelina Jolie
Camilla Luddington
Někdo jiný
Celkem hlasů: 88
Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background