background - The Division láme rekordy
The Division láme rekordy

The Division láme rekordy

11. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Vypadá to, že vedení Ubisoftu bude každý rok 8. března slavit. V tento den vyšla jejich očekávaná akce The Division a postarala se o zlomení rekordu, když se stala nejrychleji prodávanou hrou Ubisoftu za prvních 24 hodin.

Do světa The Division se zapojilo jeden milion hráčů, tím pádem vydavatel prodal první den přes jeden milion kopií hry. Hra překonala i hackerské Watch Dogs, které za první týden dokázalo prodat přes 4 miliony kusů. Vsadíme se ale, že více než polovina hráčů této koupi litovala.

The Division je však sázka na jistotu, a co nevidět vám přineseme recenzi PC verze. Ubisoft opět dokázal vytvořit další značku, na které může stavět další skvělé herní zážitky.

Pokud tedy váháte, zda koupit či ne, za nás rozhodně ano.

Zakoupili jste si, nebo plánujete koupit The Division?

Ano
Ne
Hrál/a jsem betu, a nenadchlo mě to
Celkem hlasů: 226
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background