background - The Division láme rekordy
The Division láme rekordy

The Division láme rekordy

11. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Vypadá to, že vedení Ubisoftu bude každý rok 8. března slavit. V tento den vyšla jejich očekávaná akce The Division a postarala se o zlomení rekordu, když se stala nejrychleji prodávanou hrou Ubisoftu za prvních 24 hodin.

Do světa The Division se zapojilo jeden milion hráčů, tím pádem vydavatel prodal první den přes jeden milion kopií hry. Hra překonala i hackerské Watch Dogs, které za první týden dokázalo prodat přes 4 miliony kusů. Vsadíme se ale, že více než polovina hráčů této koupi litovala.

The Division je však sázka na jistotu, a co nevidět vám přineseme recenzi PC verze. Ubisoft opět dokázal vytvořit další značku, na které může stavět další skvělé herní zážitky.

Pokud tedy váháte, zda koupit či ne, za nás rozhodně ano.

Zakoupili jste si, nebo plánujete koupit The Division?

Ano
Ne
Hrál/a jsem betu, a nenadchlo mě to
Celkem hlasů: 226
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background