background - Mazarini - bývalý česky mluvící ruský progamer!
Mazarini - bývalý česky mluvící ruský progamer!

Mazarini - bývalý česky mluvící ruský progamer!

11. 03. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
8 min čtení

Nikolaj "Mazarini" Lazarev. Rus, který dokázal posouvat český progaming do neuvěřitelných rozměrů. Bývalý profesionální hráč CoD 4 je dnes jedním z úspěšných českých streamerů. Jeho fanouškovskou základnu by mu mohl závidět kdejaký streamer. Bývalý člen eSuby pověsil progaming na hřebík a vrhnul se do tvorby fragmovie a založil na tom živobytí.

Mazi byl jedním z nejlepších hráčů na tehdejší progaming scéně a byl dokonce nominován na Top5 hráčů na světě. S eSubou a svým týmem dosáhl nevídaných úspěchů a už tehdy vydával své prvotní edity. Jeho edity byly velice nadčasové a dařilo se mu úspěšně sbírat shlédnutí a dost velké ovace.

Největším zlomem jeho kariéry se stalo fragmovie "Mazadox - Play With Soul", které má ke dnešnímu dni 2 530 000 shlédnutí. Po vydání toho editu si ho všiml Vojtěch Novák a spolu mají společnost TriPsi, která produkuje Re-Play. Mazi se také věnuje dost častému streamování a daří se mu.

Jeho streamování má kořeny už v době, kdy ještě mluvil ke svým fanouškům anglicky. Po letech zahraničního streamování dal šanci naší zemi a upřímně jsme rádi že tak udělal. Maziho "Jádro" - neboli nejvěrnější z nejvěrnějších fanoušků je jednou z těch nejskvostnějších fanouškovských základen, které na dnešní scéně můžeme vidět.

Téměř každý den přináší stream a stále se snaží fanouškům do streamu přinášet nějaké novinky. Nedávno například vylosoval svůj starý fotoaparát a takovýchto soutěží můžeme u něj vidět mnoho. Jeho streamy mají přísný řád a to se odráží i na chatu. U něj si jen tak nevšimnete bullshit stormu v chatu jako například u Fattyho. Dokázal si vybudovat správnou "armádu" módů, kteří nad jeho chatem drží ochrannou ruku.

Mazarini by se dal považovat za velmi úchvatný příklad toho, že když si jdete za tím co chcete, dostanete to. Stačí jen vynaložit dostatečné úsilí. Jeho stream kanál twitch.tv/Mazarin1k rozhodně stojí za zhlédnutí a určitě mu pár chvil svého života obětujte. Nudit se nebudete.

Sledujete Maziho?

Ano, jsem součástí jádra.
Sem tam, ale nic periodického.
Ne, jeho streamy mě nebaví.
Celkem hlasů: 739
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background