background - Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!
Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

13. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V roce 2013 vystoupil Game Newell na konferenci DICE, ne proto, aby oznámil Half-Life 3, ale proto, aby sdělil světu, že společně se společností Bad Robot pracují na filmech Half-Life a Portal. Společnost patří J. J. Abrahamsovi. Ten je režisérem nových Star Treků a Star Wars.

Co však ze spolupráce vzešlo, je pouze herní mód pro hru Team Fortress 2! Někteří by tak mohli namítat, že ze spolupráce sešlo, ale není tomu tak. J. J. Abrahams totiž potvrdil v rozhovoru pro IGN, že se na obou filmech pracuje a spolupráce s Valve trvá.

„Jsou ve vývoji a na obou příbězích pracují scénáristé“, řekl Abrams Tím však veškeré informace skončily, protože kolem filmů pořád platí vysoké embargo.

Nevím tak, kdo bude filmy režírovat, kdo v něm bude hrát nebo o čem filmy budou, ale jedno víme jistě! Na filmech se pracuje a jednou (snad i Half-Life 3) se jich dočkáme!

V poslední době to je s filmy podle her, jako na běžícím páse, tak doufejme, že budou kvalitní. Příští rok se například dočkáme filmy Lary Croft, kde hlavní postavu bude hrát Daisy Ridley. Pokud vám to jméno nic neříká, jde o hlavní postavu nových Star Wars.

Celé interwiev!

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background