background - Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!
Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

13. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V roce 2013 vystoupil Game Newell na konferenci DICE, ne proto, aby oznámil Half-Life 3, ale proto, aby sdělil světu, že společně se společností Bad Robot pracují na filmech Half-Life a Portal. Společnost patří J. J. Abrahamsovi. Ten je režisérem nových Star Treků a Star Wars.

Co však ze spolupráce vzešlo, je pouze herní mód pro hru Team Fortress 2! Někteří by tak mohli namítat, že ze spolupráce sešlo, ale není tomu tak. J. J. Abrahams totiž potvrdil v rozhovoru pro IGN, že se na obou filmech pracuje a spolupráce s Valve trvá.

„Jsou ve vývoji a na obou příbězích pracují scénáristé“, řekl Abrams Tím však veškeré informace skončily, protože kolem filmů pořád platí vysoké embargo.

Nevím tak, kdo bude filmy režírovat, kdo v něm bude hrát nebo o čem filmy budou, ale jedno víme jistě! Na filmech se pracuje a jednou (snad i Half-Life 3) se jich dočkáme!

V poslední době to je s filmy podle her, jako na běžícím páse, tak doufejme, že budou kvalitní. Příští rok se například dočkáme filmy Lary Croft, kde hlavní postavu bude hrát Daisy Ridley. Pokud vám to jméno nic neříká, jde o hlavní postavu nových Star Wars.

Celé interwiev!

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background