background - Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!
Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

Stále se pracuje na Half-Life a Portal filmech!

13. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V roce 2013 vystoupil Game Newell na konferenci DICE, ne proto, aby oznámil Half-Life 3, ale proto, aby sdělil světu, že společně se společností Bad Robot pracují na filmech Half-Life a Portal. Společnost patří J. J. Abrahamsovi. Ten je režisérem nových Star Treků a Star Wars.

Co však ze spolupráce vzešlo, je pouze herní mód pro hru Team Fortress 2! Někteří by tak mohli namítat, že ze spolupráce sešlo, ale není tomu tak. J. J. Abrahams totiž potvrdil v rozhovoru pro IGN, že se na obou filmech pracuje a spolupráce s Valve trvá.

„Jsou ve vývoji a na obou příbězích pracují scénáristé“, řekl Abrams Tím však veškeré informace skončily, protože kolem filmů pořád platí vysoké embargo.

Nevím tak, kdo bude filmy režírovat, kdo v něm bude hrát nebo o čem filmy budou, ale jedno víme jistě! Na filmech se pracuje a jednou (snad i Half-Life 3) se jich dočkáme!

V poslední době to je s filmy podle her, jako na běžícím páse, tak doufejme, že budou kvalitní. Příští rok se například dočkáme filmy Lary Croft, kde hlavní postavu bude hrát Daisy Ridley. Pokud vám to jméno nic neříká, jde o hlavní postavu nových Star Wars.

Celé interwiev!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background