background - 5 videoherních drbů, které se můžou stát realitou
5 videoherních drbů, které se můžou stát realitou

5 videoherních drbů, které se můžou stát realitou

25. 03. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
6 min čtení

Každý průmysl, ať už je to filmový, či videoherní, má své drby. Tu narazíte na plakát Half Life 3, támhle zase filmeček na nové Grand Theft Auto VI. Vybrali jsme 6 drbů, které nemusejí být tak daleko od pravdy.

DLC ke Grand Theft Auto V

Objevily se zprávy, že Rockstar Games připravuje příběhové DLC ke GTA V. Podle dostupných informací bysme si měli zahrát za Carla Johnsona (ze San Andreas), který by byl otec Franklina z GTA V.

Další Battlefield z První světové války

Studio DICE pracuje na dalším Battlefieldu, který by měl vyjít v říjnu letošního roku. Podle informací studio vyslyšelo nářky hráčů, a opravdu se podíváme do roku 1914, kdy začala 1. světová válka

Zaklínač 3 pro virtuální realitu

Kolují zvěsti, že polské studio CD Project pracuje na verzi Zaklínače 3 pro VR. Vývojáři potvrdili, že pracují na nové hře, která by měla vyjít koncem tohoto roku a že to bude úplně jiné kafe. Už teď ale pracují na hře Cyberpunk a na dalším příběhovém rozšíření pro Zaklínače 3. Začínat tedy od začátku s úplně novou hrou by bylo časově naročné a Zaklínač 3 pro virtuální realitu se dá zaškatulkovat jako "nový titul".

Red Dead Redemption 2

Bývalý zaměstnanec studia Rockstar Games se nechal slyšet, že již 4 roky pracoval na druhém díle Red Dead Redemption. Hra by podle něj měla být vydána před koncem roku 2017. Dále prozradil, že se můžeme těšit na HD remake prvního dílu.

Další díl The Elder Scrolls

Po Falloutu 4 nové Elder Scrolls? Kolují zvěsti, že se Bethesda chystá na letošní videoherní konferenci E3 představit nový díl. Víme, že studio chystá oznámit nový titul, tak proč ne zrovna tenhle.

Jaký je váš názor? Co z toho byste přivítali? Napiště nám do komentářů.

Co by váš nejvíce potěšilo?

DLC do GTA V (hrát za Cje)
Battlefield z První světové války
Zaklínač 3 pro VR
Read Dead Redemption 2
Další díl The Elder Scrolls
Celkem hlasů: 450
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background