background - Fotky NX controleru byly FAKE!
Fotky NX controleru byly FAKE!

Fotky NX controleru byly FAKE!

27. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

O tomto revolučním ovladači jsme již jednou psali ZDE, tehdy se jednalo pouze o uniklé nakreslené obrázky a sliby, že se dočkáme opravdu revolučního ovladače.

Poté se však slehla zem po dalších informacích a my si mysleli, že na ovladač se zapomnělo. Před pár dny se ovšem Nintendo opět připomnělo a ukázalo fotky svého ovladače. Ten obsahuje konektor na sluchátka (3,5 mm jack). Ovladač je celý černý a zřejmě se jedná o displej. Sám autor podotýká, že toto není finální verze ovladače.

Bohužel tyto informace se nakonec ukázaly, že se jednalo o fake! Autor totiž vydal video, jak tento ovladač vyrobil a vysvětluje, jak se mu povedlo napálit celý internet.

Na finální verzi ovladače si tak budeme muset ještě počkat. Věříme totiž, že v Nintendu doopravdy kutí nějaký revoluční nápad, jako je to u nich zvykem.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background