background - Fotky NX controleru byly FAKE!
Fotky NX controleru byly FAKE!

Fotky NX controleru byly FAKE!

27. 03. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

O tomto revolučním ovladači jsme již jednou psali ZDE, tehdy se jednalo pouze o uniklé nakreslené obrázky a sliby, že se dočkáme opravdu revolučního ovladače.

Poté se však slehla zem po dalších informacích a my si mysleli, že na ovladač se zapomnělo. Před pár dny se ovšem Nintendo opět připomnělo a ukázalo fotky svého ovladače. Ten obsahuje konektor na sluchátka (3,5 mm jack). Ovladač je celý černý a zřejmě se jedná o displej. Sám autor podotýká, že toto není finální verze ovladače.

Bohužel tyto informace se nakonec ukázaly, že se jednalo o fake! Autor totiž vydal video, jak tento ovladač vyrobil a vysvětluje, jak se mu povedlo napálit celý internet.

Na finální verzi ovladače si tak budeme muset ještě počkat. Věříme totiž, že v Nintendu doopravdy kutí nějaký revoluční nápad, jako je to u nich zvykem.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background