background - Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?
Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

6. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
7 min čtení

K výročí konce 2. světové války si Gajin přichystal největší patch v historii War Thunderu. V patchu s označením 1.70 1945 se dočkáme spousty nové techniky, několika nových map a změnu mechaniky hry.

Na americké straně nám k letectvu přibylo několik strojů. AD-2 Skyrider, dvě nové verze Mustangu a jeden nový model Thunderboltu.

U pozemních strojů se objevil lehký tank M2A2 a nová větev stíhačů tanků obsahující 75 mm M3 GMC, M18 GMC, T95, Т28, М10 GMC, М36 a prémiový M18 “Black Cat”. Absolutní novinkou bude raketový T34 "Calliope", který bude schopný využívat i svůj raketový nosič.

Na německé straně se dočkáme dvou nových letadel. A to Ar.234 C3 a Bf-109B-1. Letou Hs. 129 obdrží vymodelovaný kokpit. U pozemních jednotek Němci dostanou StuH 42G.

Nová letadla u sovětské strany jsou: Golovačevův Yak-9M, Dolgušinův La-7, nový kokpit pro IL-28, nové modely Yaku-9T a Yaku-9K, nový model IL-2 1942 a nové varianty IL-2.

Stejně jako US, tak i SSSR obdržel stíhače tanků. Těšit se můžeme na: 4M GAZ-AAA, Su-57, Su-122-54, nové střední a těžké tanky Т-34-85E, Т-34E STZ, IS-2 Avenger a prémiové SU-76М.

Britové obdrží především námořní letadla. Hrát můžeme za Sea Hurricane Mk.Ib, Sea Hurricane Mk.Ic, FireFly F.Mk.I, FireFly F.Mk.V, Seafire Mk.XVII, Seafire FR.47, Sea Fury FB.11 a Attacker FB. Canberra se dočká nového kokpitu. Předělané modely obdržely letadla Sea Gladiator Mk1 a Hurricane Mk1 /L. Pokud máte dostatek orlů, tak si jako prémiový letoun můžete koupit Plagisův Spitfire LF.MK.XIVe a Prendergastův FR.MK.XIVe.

U Japonců se objeví jen dvě nová letadla. J2M2 a Ki-21-1a.

Nová herní prostředí vypadají skvěle. Do hry se dostanou tři mapy. Berlín (je zde i budova Reichstagu), Normandie a Hurtgenský les.

Patch dále upravuje vlastnosti některých typů munice, přidává nové decaly, poupravuje skiny letadel i tanků a mění letecký i destrukční model. Doufejme, že hra bude působit ještě realističtěji a lépe, než před tímto patchem.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background