background - Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?
Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

Největší patch v historii War Thunderu. Co vše přináší?

6. 05. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
7 min čtení

K výročí konce 2. světové války si Gajin přichystal největší patch v historii War Thunderu. V patchu s označením 1.70 1945 se dočkáme spousty nové techniky, několika nových map a změnu mechaniky hry.

Na americké straně nám k letectvu přibylo několik strojů. AD-2 Skyrider, dvě nové verze Mustangu a jeden nový model Thunderboltu.

U pozemních strojů se objevil lehký tank M2A2 a nová větev stíhačů tanků obsahující 75 mm M3 GMC, M18 GMC, T95, Т28, М10 GMC, М36 a prémiový M18 “Black Cat”. Absolutní novinkou bude raketový T34 "Calliope", který bude schopný využívat i svůj raketový nosič.

Na německé straně se dočkáme dvou nových letadel. A to Ar.234 C3 a Bf-109B-1. Letou Hs. 129 obdrží vymodelovaný kokpit. U pozemních jednotek Němci dostanou StuH 42G.

Nová letadla u sovětské strany jsou: Golovačevův Yak-9M, Dolgušinův La-7, nový kokpit pro IL-28, nové modely Yaku-9T a Yaku-9K, nový model IL-2 1942 a nové varianty IL-2.

Stejně jako US, tak i SSSR obdržel stíhače tanků. Těšit se můžeme na: 4M GAZ-AAA, Su-57, Su-122-54, nové střední a těžké tanky Т-34-85E, Т-34E STZ, IS-2 Avenger a prémiové SU-76М.

Britové obdrží především námořní letadla. Hrát můžeme za Sea Hurricane Mk.Ib, Sea Hurricane Mk.Ic, FireFly F.Mk.I, FireFly F.Mk.V, Seafire Mk.XVII, Seafire FR.47, Sea Fury FB.11 a Attacker FB. Canberra se dočká nového kokpitu. Předělané modely obdržely letadla Sea Gladiator Mk1 a Hurricane Mk1 /L. Pokud máte dostatek orlů, tak si jako prémiový letoun můžete koupit Plagisův Spitfire LF.MK.XIVe a Prendergastův FR.MK.XIVe.

U Japonců se objeví jen dvě nová letadla. J2M2 a Ki-21-1a.

Nová herní prostředí vypadají skvěle. Do hry se dostanou tři mapy. Berlín (je zde i budova Reichstagu), Normandie a Hurtgenský les.

Patch dále upravuje vlastnosti některých typů munice, přidává nové decaly, poupravuje skiny letadel i tanků a mění letecký i destrukční model. Doufejme, že hra bude působit ještě realističtěji a lépe, než před tímto patchem.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background