background - Agent 47 je zpět!
Agent 47 je zpět!

Agent 47 je zpět!

1. 04. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Agent 47 je zpět, a to ve zbrusu novém kabátě. Předpokládaný datum vydání je stanoven na 11.března. Na PS4, XBOX ONE, PC. Beta verzi si můžete vyzkoušet už teď. Ke stažení je třeba na Playstation Store.

Hitman se nejen příběhově, ale i hratelně vrací do starých kolejí. Projít tak hru na první pokus je takřka nemožné.

ingame2

Ve hře je několik cest, jak projít danou misi. Můžete zvolit agresivní styl ,,alá Rambo'', prostřílet se k vašemu cíli a zabít ho před svědky , nebo můžete naplánovat dokonale tichou vraždu a na svůj cíl tak počkat přikrčený v tmavém koutě, nebo se převléci,( jak bylo možno i v minulých dílech) za někoho, koho nebudou ostatní lidé, či osobní ochranka předstírat.

ingame

Hra opravdu nabízí nejednu cestu jak projít úsek, proto Vás jen tak nepřestane bavit hrát mise znova od začátku. Mapy, na kterých se mise odehrávají jsou prostorné, a lidé jsou podezřívavější, než tomu bylo napříkald v Absolution. Proto si musíte dávat opravdu velký pozor, jaký krok kam uděláte.

Celá hra na Vás dýchá starou dobrou akcí a určitě jí nedohrajete jen jednou. Velký palec nahoru!

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background