background - Agent 47 je zpět!
Agent 47 je zpět!

Agent 47 je zpět!

1. 04. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Agent 47 je zpět, a to ve zbrusu novém kabátě. Předpokládaný datum vydání je stanoven na 11.března. Na PS4, XBOX ONE, PC. Beta verzi si můžete vyzkoušet už teď. Ke stažení je třeba na Playstation Store.

Hitman se nejen příběhově, ale i hratelně vrací do starých kolejí. Projít tak hru na první pokus je takřka nemožné.

ingame2

Ve hře je několik cest, jak projít danou misi. Můžete zvolit agresivní styl ,,alá Rambo'', prostřílet se k vašemu cíli a zabít ho před svědky , nebo můžete naplánovat dokonale tichou vraždu a na svůj cíl tak počkat přikrčený v tmavém koutě, nebo se převléci,( jak bylo možno i v minulých dílech) za někoho, koho nebudou ostatní lidé, či osobní ochranka předstírat.

ingame

Hra opravdu nabízí nejednu cestu jak projít úsek, proto Vás jen tak nepřestane bavit hrát mise znova od začátku. Mapy, na kterých se mise odehrávají jsou prostorné, a lidé jsou podezřívavější, než tomu bylo napříkald v Absolution. Proto si musíte dávat opravdu velký pozor, jaký krok kam uděláte.

Celá hra na Vás dýchá starou dobrou akcí a určitě jí nedohrajete jen jednou. Velký palec nahoru!

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background