background - Agent 47 je zpět!
Agent 47 je zpět!

Agent 47 je zpět!

1. 04. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Agent 47 je zpět, a to ve zbrusu novém kabátě. Předpokládaný datum vydání je stanoven na 11.března. Na PS4, XBOX ONE, PC. Beta verzi si můžete vyzkoušet už teď. Ke stažení je třeba na Playstation Store.

Hitman se nejen příběhově, ale i hratelně vrací do starých kolejí. Projít tak hru na první pokus je takřka nemožné.

ingame2

Ve hře je několik cest, jak projít danou misi. Můžete zvolit agresivní styl ,,alá Rambo'', prostřílet se k vašemu cíli a zabít ho před svědky , nebo můžete naplánovat dokonale tichou vraždu a na svůj cíl tak počkat přikrčený v tmavém koutě, nebo se převléci,( jak bylo možno i v minulých dílech) za někoho, koho nebudou ostatní lidé, či osobní ochranka předstírat.

ingame

Hra opravdu nabízí nejednu cestu jak projít úsek, proto Vás jen tak nepřestane bavit hrát mise znova od začátku. Mapy, na kterých se mise odehrávají jsou prostorné, a lidé jsou podezřívavější, než tomu bylo napříkald v Absolution. Proto si musíte dávat opravdu velký pozor, jaký krok kam uděláte.

Celá hra na Vás dýchá starou dobrou akcí a určitě jí nedohrajete jen jednou. Velký palec nahoru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background