background - Další Hitman již 26. dubna
Další Hitman již 26. dubna

Další Hitman již 26. dubna

1. 04. 2016
Tomáš Kašpar
3 obrázků
2 min čtení

Již za měsíc vyjde druhá epizoda nového Hitmana. Tentokrát se s plešatým agentem 47 podíváme do italského pobřežního města Sapienza, kde budeme muset zabít Silvia Carusa. Podle slov vývojářů se epizoda ponese v jiném tempu, než ta pařížská.

Dnes také vyšel nový patch 1.03, který zrychluje dobu načítání, upravuje citlivost v menu, zlepšuje stabilitu serverů a celkově zlepšuje herní zážitek. Přidává také 10 nových výzev, které vás musí zabavit do vydání další epizody.

Podle nás epizodické vyprávění hře nesvědčí. Bez námitek bychom si ještě rok počkali na plnohodnotnou krabicovou verzi. Co si o tomto stylu vydávání myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Líbí se vám první epizoda?

Ano
Ne
Nehrál jsem, ale plánuju
Nehrál jsem, ani neplánuju
Celkem hlasů: 39
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background