background - PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!
PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!

PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!

4. 04. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Tajemná příběhová hra Everybody's Gone to the Rapture, která sklidila ohromný úspěch na PS4, se nyní dostane i do světa PC hráčů. A nebude to jen tak obyčejný port.

Na vývoji pro PC se pracovalo od září. Kvůli smlouvě se Sony se ale informace mohla zveřejnit až nyní. PC hráčí dostanou hříčku v té nejlepší možné kvalitě. Pokud jste hrdým vlastníkem 4K monitoru a silné sestavy, tak si hru užijete na 4K rozlišení s 60FPS!

Vývojáří se původně obávali přijetí hry mezi hráči na konzoli od Sony, ale těm se poutavá hříčka s úžasnou grafikou a silným příběhem zalíbila. Datum vydání ani HW nároky zatím nejsou známé. O distribuci se postará Sony, na starost má i službu Steam.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background