background - PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!
PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!

PC komunita se dočká Everybody's Gone to the Rapture!

4. 04. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Tajemná příběhová hra Everybody's Gone to the Rapture, která sklidila ohromný úspěch na PS4, se nyní dostane i do světa PC hráčů. A nebude to jen tak obyčejný port.

Na vývoji pro PC se pracovalo od září. Kvůli smlouvě se Sony se ale informace mohla zveřejnit až nyní. PC hráčí dostanou hříčku v té nejlepší možné kvalitě. Pokud jste hrdým vlastníkem 4K monitoru a silné sestavy, tak si hru užijete na 4K rozlišení s 60FPS!

Vývojáří se původně obávali přijetí hry mezi hráči na konzoli od Sony, ale těm se poutavá hříčka s úžasnou grafikou a silným příběhem zalíbila. Datum vydání ani HW nároky zatím nejsou známé. O distribuci se postará Sony, na starost má i službu Steam.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background