background - Hry v Xbox Live Gold – duben 2016
Hry v Xbox Live Gold – duben 2016

Hry v Xbox Live Gold – duben 2016

10. 04. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
9 min čtení

Služba Xbox Live Gold předhazuje svým předplatitelům každý měsíc nálož plných her zdarma. Tak se nyní podíváme, copak nám tu přistálo letos v dubnu.

Sunset Overdrive (Xbox One)

Tuhle hru si představujte jako GTA V na extázi. Všude spousta barev, spousta zběsilé akce, výbuchů a ujetého humoru. Jedná se o akční hru s otevřeným světem s přídavkem skateboardování a akrobacie. Pokud se vám líbilo Saints Row, tak Sunset Overdrive bude určitě také vaším šálkem kávy.

Saints Row IV (Xbox 360/Xbox One)

Když už je řeč Saints Row, tak to tento měsíc dostanete také. A jestli mohu znovu použít gtáčkový příměr, tak Saints Row IV je hra ne nepodobná GTA, ale s tím, že zcela dlabe na fyzikální zákony, realističnost i snahu brát sama sebe vážně. Někdy si říkám, že Saints Row by se dalo brát jako parodie na GTA. Však uvidíte sami. Akce! Akce! Akce!

Lords of the Fallen (Xbox One)

Akční RPG ve stylu Dark Souls, i když ne tak depresivní – což je na jednu stranu škoda, ale na tu druhou to Lords of the Fallen vůbec neškodí. Máte tu statečného hrdinu a proti němu hnusné přerostlé potvoráky, kteří vás mají v úmyslu rozsekat do jednoho velkého rytířského salátu. K tomu si připočtěte krásné herní prostředí a dostanete interesantní titul, který dokáže zabavit na dlouhé hodiny.

Dead Space (Xbox 360/Xbox One)

Míň akce, víc strašení. Dead Space je sci-fi hororovka, kde je váš hlavní hrdina zavřen uprostřed vesmíru na lodi plné monster, přičemž vašim úkolem je, podle očekávání, přežít. Jedná se o titul z roku 2008, který se dočkal velmi pozitivních hodnocení jak od recenzentů, tak od hráčů a vy jej nyní máte k dispozici zcela zdarma.

The Wolf Among Us (Xbox One)

A zas tu máme násilí. Ale ne v akční hře, ale v adventuře, která místy sahá až k žánru interaktivního filmu. S hlavním hrdinou jménem Bigby Wolf couráte po světě a řešíte... ne to vám neprozradím, to si zjistěte sami přímo ve hře. Co ovšem musíte vědět je to, že děj hry se odvíjí podle vašich rozhodnutí, takže každý hráč de facto sleduje jiný příběh. Telltale Games mají s tímto postupem koneckonců jistou praxi, vždyť se jedná o autory herní série The Walking Dead. Wolf Among Us rozhodně stojí za zahrání.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background