background - Záhadný odpočet spuštěn - Half Life 3?
Záhadný odpočet spuštěn - Half Life 3?

Záhadný odpočet spuštěn - Half Life 3?

3. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Před několika dny byl spuštěn záhadný odpočet na stránkách, které se vážou k Black Mesa modu. Čísla časomíry představují dny. hodiny a minuty. Co se stane po uběhnutí času?

Časomíra by měla skončit 5.5, což je důležitý den pro samotného Gordona Freemana. Ten byl v tento den přijat do své práce v zařízení Black Mesy.

Může to znamenat spoustu věcí anebo také vůbec nic. Jednou z pravděpodobných věcí je vydání Black Mesy na Steamu, nebo uvolnění další části hry. Ta totiž skončila při vstupu na Xen. Ovšem je zde i malá šance, ta je zde vždy, že se jedná o Half Life 3, který doufáme (jako každý rok), bude představen na E3.

O co se nakonec jedná zjistíme až 5. května.

Časomíra ZDE!

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background