background - Informace o BlizzConu 2016
Informace o BlizzConu 2016

Informace o BlizzConu 2016

15. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Studio Blizzard Entertainment vypustilo do světa informace o již tradičním BlizzConu. Tento vývojářský gigant ho pořádá každý rok, a pokaždé je na co se těšit. Jeden se zakladatelů studia Mike Morhaime se nechal slyšet:

"Rok 2016 vypadá na skvělý rok pro hry od Bllizardu. Nemůžeme se dočkat, až s vámi oslavíme 25. výročí během tohoto epického víkendu."

BlizzCon se bude tentokrát konat v Anaheim Convention Center, a to dne 4. a 5. listopadu.

Jedná se v pořadí již o 10. sraz vyznávačů Blizzardu. Uskuteční se tam také finále světového šampionátů ve hrách Starcraft II, Hearthstone, Heroes of the Storm a World of Warcraft.

Pokud se tedy chcete zúčastnit, lístek vás přijde na 200 USD. Lístky budou v prodeji již 20. a 23. dubna. Pokud se nechcete táhnout takovou dálku, lze si zaplatit virtuální lístek, který vám umožní vidět Blizzcon alespoň ze streamu.

Minulý rok velkolepě uzavřela sraz koncertem skupina Linkin Park. Zatím není známo, kdo vystoupí tentokrát, ale je jisté, že to bude opět parádní.

Tak co, chystáte se? Nebo už jste byli? Hlasujte v anketě.

Byli jste někdy na BlizzConu?

Ano
Ne
Ne, ale chci
Byl a bylo to super
Byl a nic moc
Celkem hlasů: 56
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background