background - Informace o BlizzConu 2016
Informace o BlizzConu 2016

Informace o BlizzConu 2016

15. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Studio Blizzard Entertainment vypustilo do světa informace o již tradičním BlizzConu. Tento vývojářský gigant ho pořádá každý rok, a pokaždé je na co se těšit. Jeden se zakladatelů studia Mike Morhaime se nechal slyšet:

"Rok 2016 vypadá na skvělý rok pro hry od Bllizardu. Nemůžeme se dočkat, až s vámi oslavíme 25. výročí během tohoto epického víkendu."

BlizzCon se bude tentokrát konat v Anaheim Convention Center, a to dne 4. a 5. listopadu.

Jedná se v pořadí již o 10. sraz vyznávačů Blizzardu. Uskuteční se tam také finále světového šampionátů ve hrách Starcraft II, Hearthstone, Heroes of the Storm a World of Warcraft.

Pokud se tedy chcete zúčastnit, lístek vás přijde na 200 USD. Lístky budou v prodeji již 20. a 23. dubna. Pokud se nechcete táhnout takovou dálku, lze si zaplatit virtuální lístek, který vám umožní vidět Blizzcon alespoň ze streamu.

Minulý rok velkolepě uzavřela sraz koncertem skupina Linkin Park. Zatím není známo, kdo vystoupí tentokrát, ale je jisté, že to bude opět parádní.

Tak co, chystáte se? Nebo už jste byli? Hlasujte v anketě.

Byli jste někdy na BlizzConu?

Ano
Ne
Ne, ale chci
Byl a bylo to super
Byl a nic moc
Celkem hlasů: 56
PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background