background - Další rozšíření pro SW Battlefront
Další rozšíření pro SW Battlefront

Další rozšíření pro SW Battlefront

16. 04. 2016
Robin Oleksink
1 obrázků
6 min čtení

Vývojáři oznámili nový, celkově druhý DLC pack pro Star Wars Battlefront , který dostanou majitelé Season Passu. DLC dostalo název Bespin. Můžeme se na něj těšit v červnu a bude bezplatný pro PC, XBOX ONE a PS4.

MPBF

Dostaneme se na čtyři nové mapy, prostřednictvím všech herních režimů nabízených již v základu. Můžeme se tak těšit do Oblačného města a jeho okolí. V Oblačném městě uvidíme AT-AT, do oblak poletíme v režimu Fighter Squadron a dokonce strávíme nějaký čas v karbonovém moři.

DLC bude obsahovat mimo jiné také další blastery (zbraně), Star Cards i nový režim. Přidáni budou také dva noví hrdinové: Landa Calrissiana a nájemného lovce Dengara. (Tyto postavy jsme mohli vidět v klasické trilogii Hvězdných válek)

Vývojáři také prozradili, že majitelé Season Passu pro Star Wars Battlefront se mohou těšit v každém novém rozšíření na dva nové hrdiny. Celkově nám tedy přibude osm hratelných hrdinů. Již za dva z nich můžeme hrát v prvním rozšíření Outer Rim a to za Greeda a Niena Nunbu. Studio DICE poskytne více informací o hrdinech zřejmě až v létě.

Majitelé Seasoun Passu již teď mohou využívat různé výhody ve hře jako například:

Víkendy s dvojnásobným skóre, komunitní mise a speciální akce na přihlášení do hry zaručí hráčům více zkušeností, kreditů a předmětů.

Nové karty s Hutty - kde si odemkneme nové Star Cards jako Berseker, nebo Ion Neutralizer

Speciálně pro 4. května - u příležitosti oslav Dne Hvězdných válek, vývojáři naplánovali několik skvělých aktivit, o kterých se dozvíme bohužel také později.

V poslední řadě nám bylo slíbeno i více možností jak si užít hru Star Wars v off-line režimu.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background