background - Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?
Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?

Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?

19. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Grand Theft Auto V je hra, která lámala rekordy ještě před vydáním. Rozpočet pro hru překročil 250 milionů USD, a zaplatil se již z předobjednávek. Hra dokazuje, jak skvělé studio Rockstar Games je.

Již dva a půl roku uběhlo od vydání hry na starou generaci konzolí, a hra stále vydělává. V GTA Online jsou totiž mikrotransakce, které doposud vydělaly přes 500 milionů USD. Hra s největším rozpočtem vůbec, a tato částka je pouze z mikrotransakcí dvojnásobná!

Není se ale vůbec čemu divit. Do GTA Online stále přibývá nového obsahu, a noví hráči se jen hrnou. Ať už další díl vyjde za 3, nebo za 10 let, poslední díl tu bude ještě velmi dlouho.

A co vy, hrajete ještě? Napište nám do komentářů a hlasujte v anketě.

Jaká je vaše oblíbená postava v GTA V?

Michael De Santa
Trevor Phillips
Franklin Clinton
Wade
Lester
Ron
Jimmy De Santa
Celkem hlasů: 286
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background