background - Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?
Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?

Kolik peněz vydělalo GTA V jen z mikrotransakcí?

19. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Grand Theft Auto V je hra, která lámala rekordy ještě před vydáním. Rozpočet pro hru překročil 250 milionů USD, a zaplatil se již z předobjednávek. Hra dokazuje, jak skvělé studio Rockstar Games je.

Již dva a půl roku uběhlo od vydání hry na starou generaci konzolí, a hra stále vydělává. V GTA Online jsou totiž mikrotransakce, které doposud vydělaly přes 500 milionů USD. Hra s největším rozpočtem vůbec, a tato částka je pouze z mikrotransakcí dvojnásobná!

Není se ale vůbec čemu divit. Do GTA Online stále přibývá nového obsahu, a noví hráči se jen hrnou. Ať už další díl vyjde za 3, nebo za 10 let, poslední díl tu bude ještě velmi dlouho.

A co vy, hrajete ještě? Napište nám do komentářů a hlasujte v anketě.

Jaká je vaše oblíbená postava v GTA V?

Michael De Santa
Trevor Phillips
Franklin Clinton
Wade
Lester
Ron
Jimmy De Santa
Celkem hlasů: 282
Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background