background - CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!
CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

20. 04. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Posledním odehraným Majorem ve hře Counter Strike Global Offensive byl MLG Columbus, který byl také prvním miliónovým Majorem v historii. Dalším následníkem této pohádkové cenovky je ESL ONE turnaj v Katowicích, kde proti sobě opět budou bojovat ti nejlepší z nejlepších.

Výhercem posledního Majoru se stal team Luminosity Gaming, který si domu odnesl pohádkovou částku 500.000 Dolarů. Avšak na ESL ONE už bude opět stát proti svým soupeřům. A také proti obrovské hale plné lidí.

Posledními výherci turnaje v Katowicích jsou hráči z teamu Fnatic, kteří si svým posledním vítězstvím obhájili titul z předešlého roku a stali se tak dvojnásobnými mistry světa.

Turnaj v Katowicích je brán jako jeden z nejlepších a také se není čemu divit. Atmosféra, kterou tam diváci ve spolupráci s komentátory navazují je jeden z nejlepších požitků co si fanoušek progamingu může přát. Turnaje jako je tento nádherně dokazují jaký má progaming potenciál, a že to není pouze bezvýznamné vysedávání za počítačem.

A co vy? Těšíte se na tento Major? Máte svého favorita, na kterého si i vsadíte? Určitě nám dejte vědět do komentáře.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background