background - CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!
CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

20. 04. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Posledním odehraným Majorem ve hře Counter Strike Global Offensive byl MLG Columbus, který byl také prvním miliónovým Majorem v historii. Dalším následníkem této pohádkové cenovky je ESL ONE turnaj v Katowicích, kde proti sobě opět budou bojovat ti nejlepší z nejlepších.

Výhercem posledního Majoru se stal team Luminosity Gaming, který si domu odnesl pohádkovou částku 500.000 Dolarů. Avšak na ESL ONE už bude opět stát proti svým soupeřům. A také proti obrovské hale plné lidí.

Posledními výherci turnaje v Katowicích jsou hráči z teamu Fnatic, kteří si svým posledním vítězstvím obhájili titul z předešlého roku a stali se tak dvojnásobnými mistry světa.

Turnaj v Katowicích je brán jako jeden z nejlepších a také se není čemu divit. Atmosféra, kterou tam diváci ve spolupráci s komentátory navazují je jeden z nejlepších požitků co si fanoušek progamingu může přát. Turnaje jako je tento nádherně dokazují jaký má progaming potenciál, a že to není pouze bezvýznamné vysedávání za počítačem.

A co vy? Těšíte se na tento Major? Máte svého favorita, na kterého si i vsadíte? Určitě nám dejte vědět do komentáře.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background