background - CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!
CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

20. 04. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Posledním odehraným Majorem ve hře Counter Strike Global Offensive byl MLG Columbus, který byl také prvním miliónovým Majorem v historii. Dalším následníkem této pohádkové cenovky je ESL ONE turnaj v Katowicích, kde proti sobě opět budou bojovat ti nejlepší z nejlepších.

Výhercem posledního Majoru se stal team Luminosity Gaming, který si domu odnesl pohádkovou částku 500.000 Dolarů. Avšak na ESL ONE už bude opět stát proti svým soupeřům. A také proti obrovské hale plné lidí.

Posledními výherci turnaje v Katowicích jsou hráči z teamu Fnatic, kteří si svým posledním vítězstvím obhájili titul z předešlého roku a stali se tak dvojnásobnými mistry světa.

Turnaj v Katowicích je brán jako jeden z nejlepších a také se není čemu divit. Atmosféra, kterou tam diváci ve spolupráci s komentátory navazují je jeden z nejlepších požitků co si fanoušek progamingu může přát. Turnaje jako je tento nádherně dokazují jaký má progaming potenciál, a že to není pouze bezvýznamné vysedávání za počítačem.

A co vy? Těšíte se na tento Major? Máte svého favorita, na kterého si i vsadíte? Určitě nám dejte vědět do komentáře.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background