background - CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!
CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

CS:GO - Dalším miliónovým turnajem bude ESL ONE!

20. 04. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Posledním odehraným Majorem ve hře Counter Strike Global Offensive byl MLG Columbus, který byl také prvním miliónovým Majorem v historii. Dalším následníkem této pohádkové cenovky je ESL ONE turnaj v Katowicích, kde proti sobě opět budou bojovat ti nejlepší z nejlepších.

Výhercem posledního Majoru se stal team Luminosity Gaming, který si domu odnesl pohádkovou částku 500.000 Dolarů. Avšak na ESL ONE už bude opět stát proti svým soupeřům. A také proti obrovské hale plné lidí.

Posledními výherci turnaje v Katowicích jsou hráči z teamu Fnatic, kteří si svým posledním vítězstvím obhájili titul z předešlého roku a stali se tak dvojnásobnými mistry světa.

Turnaj v Katowicích je brán jako jeden z nejlepších a také se není čemu divit. Atmosféra, kterou tam diváci ve spolupráci s komentátory navazují je jeden z nejlepších požitků co si fanoušek progamingu může přát. Turnaje jako je tento nádherně dokazují jaký má progaming potenciál, a že to není pouze bezvýznamné vysedávání za počítačem.

A co vy? Těšíte se na tento Major? Máte svého favorita, na kterého si i vsadíte? Určitě nám dejte vědět do komentáře.

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background