background - Český student navrhl nový iPhone!
Český student navrhl nový iPhone!

Český student navrhl nový iPhone!

24. 04. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Před nedávnem byl představen nový telefon od společnost Apple. Tím je iPhone SE, který se vrací ke kořenům v jednoduchosti, velikosti, ale designem zůstává u nových modelů. Hlavně je však mnohem levnější než ostatní telefony od Applu.

Marek Weidlich však připomněl slova Steva Jobse "Nikdo si nechce kupovat telefon s velkým displejem," prohlásil tato slova v roce 2010. Od té doby se však mnohé změnilo a samotný Apple přešel na koncept velkých a různobarevných telefonů.

To Marek shledává špatným a tak navrhl nový a jednoduchý design. Tzv. iPhone Next Vision se okamžitě zalíbil mnoha fanouškům Applu. Zahraniční novináři se snaží získat na Marka kontakt a získat s ním Interview. Zda však Apple využije tohoto krásného a nového designu nevím.

iPhone vision Next se 4,7” displejem je pouze v jedné barevné variantě a velikost má 64Gb nebo 256GB. Fotoaparát je na tomto modelu umístěn nezvykle na středu krytu a displej pokrývá celou obrazovku.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background