background - Český student navrhl nový iPhone!
Český student navrhl nový iPhone!

Český student navrhl nový iPhone!

24. 04. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Před nedávnem byl představen nový telefon od společnost Apple. Tím je iPhone SE, který se vrací ke kořenům v jednoduchosti, velikosti, ale designem zůstává u nových modelů. Hlavně je však mnohem levnější než ostatní telefony od Applu.

Marek Weidlich však připomněl slova Steva Jobse "Nikdo si nechce kupovat telefon s velkým displejem," prohlásil tato slova v roce 2010. Od té doby se však mnohé změnilo a samotný Apple přešel na koncept velkých a různobarevných telefonů.

To Marek shledává špatným a tak navrhl nový a jednoduchý design. Tzv. iPhone Next Vision se okamžitě zalíbil mnoha fanouškům Applu. Zahraniční novináři se snaží získat na Marka kontakt a získat s ním Interview. Zda však Apple využije tohoto krásného a nového designu nevím.

iPhone vision Next se 4,7” displejem je pouze v jedné barevné variantě a velikost má 64Gb nebo 256GB. Fotoaparát je na tomto modelu umístěn nezvykle na středu krytu a displej pokrývá celou obrazovku.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background