background - Pozor na spoilery z Uncharted 4 !
Pozor na spoilery z Uncharted 4 !

Pozor na spoilery z Uncharted 4 !

29. 04. 2016
Tomáš Kašpar
0 obrázků
3 min čtení

Poslední dobrodružství Nathana Draka vychází již za 12 dní. Několik obchodů ze Severní Ameriky, Velké Británie a Německa však začaly hru prodávat v den, kdy mělo původně nové Uncharted vyjít.

Sony tvrdí, že během distribuce se ztratilo několik balíků se hrou, proto Sony i Naughty Dog spolupracují s policií. Kreativní ředitel Neil Druckmann proto varuje před případnými spoilery. Je možné, že se během několika dní na internetu objeví videa nebo články o hře, dávejte si tedy pozor a unikněte případným spoilerům.

Už jen pár dní, a vaší mašinku otestuje pravděpodobně nejlépe vypadající hra, která dosud spatřila světlo světa. Zaškrtněte si tedy v kalendáři 10. květen, a hned ráno vyrazte do obchodů pro nové Uncharted, one last time.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background