background - Co se děje v Bethesdě?
Co se děje v Bethesdě?

Co se děje v Bethesdě?

5. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Pomalu se nám blíží E3, ta se koná 16. - 18. června v LA. Pokud nevíte, co E3 je, tak se jedná o videoherní výstavu, na které vývojáři a herní studia prezentují své hry. Jako obvykle se múžeme těšit na Sony, Microsoft, Ubisoft, Nintendo, EA a v neposlední řadě právě Bethesdu. Ta plánuje na letošní E3 odhalit RPG, které doposud nebylo odhaleno.

Jedna ze spekulací přichází opět na staré dobré téma, které je do nekonečna zmiňované. Jde o Fallout 4, který několikrát Bethesda zamítla a tím vyvrátila některé spekulace. Přesto si někteří myslí, že právě Falloutu se dočkáme.

Další a mnohem pravděpodobnější teorii je Dishonored II. O tom se již několikrát mluvilo a mělo by nést podtitul Darkness of Tyvia. První díl sklidil neočekávaně dobrý ohlas u novinářů, ale hlavně u hráčů, kteří netrpělivě volají po dalším dílu.

Zda se teorie potvrdí, nebo se dočkáme uplně nového RPG, jako například nového The Elders Scrolls, si budeme muset počkat do E3.

Budete sledovat E3?

Ano
Ne
Nevím
Celkem hlasů: 287
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background