background - Co se děje v Bethesdě?
Co se děje v Bethesdě?

Co se děje v Bethesdě?

5. 05. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
3 min čtení

Pomalu se nám blíží E3, ta se koná 16. - 18. června v LA. Pokud nevíte, co E3 je, tak se jedná o videoherní výstavu, na které vývojáři a herní studia prezentují své hry. Jako obvykle se múžeme těšit na Sony, Microsoft, Ubisoft, Nintendo, EA a v neposlední řadě právě Bethesdu. Ta plánuje na letošní E3 odhalit RPG, které doposud nebylo odhaleno.

Jedna ze spekulací přichází opět na staré dobré téma, které je do nekonečna zmiňované. Jde o Fallout 4, který několikrát Bethesda zamítla a tím vyvrátila některé spekulace. Přesto si někteří myslí, že právě Falloutu se dočkáme.

Další a mnohem pravděpodobnější teorii je Dishonored II. O tom se již několikrát mluvilo a mělo by nést podtitul Darkness of Tyvia. První díl sklidil neočekávaně dobrý ohlas u novinářů, ale hlavně u hráčů, kteří netrpělivě volají po dalším dílu.

Zda se teorie potvrdí, nebo se dočkáme uplně nového RPG, jako například nového The Elders Scrolls, si budeme muset počkat do E3.

Budete sledovat E3?

Ano
Ne
Nevím
Celkem hlasů: 287
Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background