background - Need for Speed a nový update!
Need for Speed a nový update!

Need for Speed a nový update!

29. 04. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
5 min čtení

Need for Speed přináší novou aktualizaci, která Vám do hry přidá nové události jak v režimu pro jednoho hráče, tak do režimu více hráčů. Hráči nyní mohou závodit v nových SpeedLists, a ti, kteří dokončí příběh, mohou hrát Prestige verze solo akcí.

SpeedLists Vám přináčí pět předem stanovených událostí mezi živými hráči v režimu Quick Play, Speed, Style nebo Mixed modes. Po každé odjeté události dostanete body, podle Vašeho umístění v závodu. Po skončení těchto pěti závodů vzejde vítěz jezdec, který bude mít nejvíce bodů. Jako vítěz můžete čekat na připojení nových hráčů a závody opakovat. Hraním se můžete stát z Pouličního závodníka, Mistrem světa.

speed

Po dokončení hry se Vám přidá aplikace do telefonu, která Vám umožní kdykoliv budete chtít přepínat mezi pravidelnými a Prestige událostmi. Prestige události jsou náročnější události těch, které jste hráli v příběhu. Dá se tedy říct, že byla přidána nová obtížnost.

Nové Aktiviti Vám přichází ve formě Drift Corners a Speed Runs. Otestují tak Vaše schopnosti v driftování, či schopnosti ve zběsile rychlé jízdě. Musíte tedy zadriftovat kolem rohů jak nejlépe umíte, nebo ve Speed Runs ujíždět autem jak nejrychleji to bude možné. Čím méněkrát narazíte do zdi, tim více dostanete na konci bodů.

drift2

K dispozici jsou nové trofeje a úspěchy, a to díky SpeedLists a Prestige režimu. Změny jsou také v Daily Challenges. Nyní dostanete nový potisk za každou dokončenou výzvu.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background