Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

6. 05. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Na povrch zemský se dostala informace o možné podobě postavy z Watch Dogs 2.

Obrázek udajně hlavní postavy Watch Dogs byl postnutý na Instagramovém profilu uživatele thekingcort. Jedná se o umělce, producenta, který žije v LA. Profil je nyní soukromý. Zachytit se postavu podařilo NerdLeaks.

Postava je Asijského původu s baseballovou čepicí a šátkem přes obličej. Postoj zaujímá podobně jako Aiden Pearce z prvního dílu Watch Dogs. Kromě toho má na zádech brašnu a stejně jako Aiden, drží v levé ruce mobilní telefon, který slouži jako hlavní příslušenství a ve druhé ruce má pistol. Předpokládá se tedy, že je to opravdu postava z Watch Dogs 2.

postava

Titulek u samotné fotky zní nějak takto: Výbuchy, které dělá pomocí pohybů, tvoří jeho hlavní znak v nové sérii videohry.

Ubisoft již uvedlo, že pokračování Watch Dogs bude do konce jejich finančního roku, což je duben 2017. Předběžný datum je zatím známý 20.11.2016.

Aiden

Je to běžné, když se blíží E3, úniky z her jsou častější a častější. Ubisoft bude na konferenci E3 13. června, od 14 hodin našeho času. Livestream pokládáme za samozřejmý.

Kdo ví, nakonec možná opravdu bude tato postava hlavním aktérem Watch Dogs 2.

Je podle Vás toto nová postava Watch Dogs 2?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 125
PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background