Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

Prozrazení postavy z Watch Dogs 2?

6. 05. 2016
Robin Oleksink
0 obrázků
4 min čtení

Na povrch zemský se dostala informace o možné podobě postavy z Watch Dogs 2.

Obrázek udajně hlavní postavy Watch Dogs byl postnutý na Instagramovém profilu uživatele thekingcort. Jedná se o umělce, producenta, který žije v LA. Profil je nyní soukromý. Zachytit se postavu podařilo NerdLeaks.

Postava je Asijského původu s baseballovou čepicí a šátkem přes obličej. Postoj zaujímá podobně jako Aiden Pearce z prvního dílu Watch Dogs. Kromě toho má na zádech brašnu a stejně jako Aiden, drží v levé ruce mobilní telefon, který slouži jako hlavní příslušenství a ve druhé ruce má pistol. Předpokládá se tedy, že je to opravdu postava z Watch Dogs 2.

postava

Titulek u samotné fotky zní nějak takto: Výbuchy, které dělá pomocí pohybů, tvoří jeho hlavní znak v nové sérii videohry.

Ubisoft již uvedlo, že pokračování Watch Dogs bude do konce jejich finančního roku, což je duben 2017. Předběžný datum je zatím známý 20.11.2016.

Aiden

Je to běžné, když se blíží E3, úniky z her jsou častější a častější. Ubisoft bude na konferenci E3 13. června, od 14 hodin našeho času. Livestream pokládáme za samozřejmý.

Kdo ví, nakonec možná opravdu bude tato postava hlavním aktérem Watch Dogs 2.

Je podle Vás toto nová postava Watch Dogs 2?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 125
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background