background - Připravuje se nová Star Wars hra!
Připravuje se nová Star Wars hra!

Připravuje se nová Star Wars hra!

6. 05. 2016
Petr Bartík
0 obrázků
5 min čtení

Ano, je tomu skutečně tak. Pokud patříte k fanouškům této již legendární filmové série, která se nedávno s příchodem nového dílu znovuzrodila, pak by vás mohla zajímat následující zpráva.

Tvůrci úspěšného Titanfallu, tedy společnost Respawn Entertainment, v současné době pracují na hře s motivy Hvězdných válek. Dle oficiálního prohlášení výkonného víceprezidenta EA Studios Petera Soderlunda se bude jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby.

Vývoj hry byl přitom svěřen do rukou Stiga Asmussena, který se dříve účastnil vývoje hry God of War III jako kreativní ředitel. Do týmu Respawn Entertainment se přidal v roce 2014.

Skalní fanoušci Star Wars můžou nyní být plní pochyb, ale nemějte obavy. Asmussen v prohlášení uveřejněném na stránce Respawn Entertainment na tyto možné pochyby zareagoval jednoznačně - slíbil, že za všech okolností bude respektovat odkaz Hvězdných válek. Respektování odkazu dokonce označil jako hlavní zásadu, na kterou se při vývoji hry bude dbát.

Prohlášení pak ještě svým vyjádřením doplňuje i Soderlund. "Nikdy tu nebyl lepší čas na to stát se fanouškem Star Wars. Vášeň pro Star Wars, kterou vidíme u hráčů - ať už jí propadli od první epizody Nová naděje nebo až od poslední Síla se probouzí - je pro naše vývojové týmy a partnery palivem pro vytvoření unikátních interaktivních rozšíření tohoto hlubokého a významného vesmíru. Pro herního vývojáře není nic více vzrušujícího.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background