background - Připravuje se nová Star Wars hra!
Připravuje se nová Star Wars hra!

Připravuje se nová Star Wars hra!

6. 05. 2016
Petr Bartík
0 obrázků
5 min čtení

Ano, je tomu skutečně tak. Pokud patříte k fanouškům této již legendární filmové série, která se nedávno s příchodem nového dílu znovuzrodila, pak by vás mohla zajímat následující zpráva.

Tvůrci úspěšného Titanfallu, tedy společnost Respawn Entertainment, v současné době pracují na hře s motivy Hvězdných válek. Dle oficiálního prohlášení výkonného víceprezidenta EA Studios Petera Soderlunda se bude jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby.

Vývoj hry byl přitom svěřen do rukou Stiga Asmussena, který se dříve účastnil vývoje hry God of War III jako kreativní ředitel. Do týmu Respawn Entertainment se přidal v roce 2014.

Skalní fanoušci Star Wars můžou nyní být plní pochyb, ale nemějte obavy. Asmussen v prohlášení uveřejněném na stránce Respawn Entertainment na tyto možné pochyby zareagoval jednoznačně - slíbil, že za všech okolností bude respektovat odkaz Hvězdných válek. Respektování odkazu dokonce označil jako hlavní zásadu, na kterou se při vývoji hry bude dbát.

Prohlášení pak ještě svým vyjádřením doplňuje i Soderlund. "Nikdy tu nebyl lepší čas na to stát se fanouškem Star Wars. Vášeň pro Star Wars, kterou vidíme u hráčů - ať už jí propadli od první epizody Nová naděje nebo až od poslední Síla se probouzí - je pro naše vývojové týmy a partnery palivem pro vytvoření unikátních interaktivních rozšíření tohoto hlubokého a významného vesmíru. Pro herního vývojáře není nic více vzrušujícího.

Fotorealistická grafika se opět předvádí

Fotorealistická grafika se opět předvádí

To, že grafika se vyvíjí neustále a dosahuje stále nových výšin je jasné už od nepaměti. Dnes už je omezována prakticky jen hardwarem, nikoli softwarem. Poslední generace Unreal Enginu už předvádí fotorealistické...

12. 08. 2017
Ladislav Klimeš
3 min čtení
background