background - Připravuje se nová Star Wars hra!
Připravuje se nová Star Wars hra!

Připravuje se nová Star Wars hra!

6. 05. 2016
Petr Bartík
0 obrázků
5 min čtení

Ano, je tomu skutečně tak. Pokud patříte k fanouškům této již legendární filmové série, která se nedávno s příchodem nového dílu znovuzrodila, pak by vás mohla zajímat následující zpráva.

Tvůrci úspěšného Titanfallu, tedy společnost Respawn Entertainment, v současné době pracují na hře s motivy Hvězdných válek. Dle oficiálního prohlášení výkonného víceprezidenta EA Studios Petera Soderlunda se bude jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby.

Vývoj hry byl přitom svěřen do rukou Stiga Asmussena, který se dříve účastnil vývoje hry God of War III jako kreativní ředitel. Do týmu Respawn Entertainment se přidal v roce 2014.

Skalní fanoušci Star Wars můžou nyní být plní pochyb, ale nemějte obavy. Asmussen v prohlášení uveřejněném na stránce Respawn Entertainment na tyto možné pochyby zareagoval jednoznačně - slíbil, že za všech okolností bude respektovat odkaz Hvězdných válek. Respektování odkazu dokonce označil jako hlavní zásadu, na kterou se při vývoji hry bude dbát.

Prohlášení pak ještě svým vyjádřením doplňuje i Soderlund. "Nikdy tu nebyl lepší čas na to stát se fanouškem Star Wars. Vášeň pro Star Wars, kterou vidíme u hráčů - ať už jí propadli od první epizody Nová naděje nebo až od poslední Síla se probouzí - je pro naše vývojové týmy a partnery palivem pro vytvoření unikátních interaktivních rozšíření tohoto hlubokého a významného vesmíru. Pro herního vývojáře není nic více vzrušujícího.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background