background - Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!
Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!

Kritika nového Call of Duty nemá obdoby!

5. 05. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Věc, o které se dlouho pouze diskutovalo, právě nastala. Drtivá většina hráčů se negativně vyjádřila směrem k novému Call of Duty s názvem Infinite Warfare. Video na YouTube čítá v tento moment přes 8 miliónů zhlédnutí, 182 tisíc palců nahoru a skoro 350 tisíc palců dolů. Takto negativní ohlas k traileru AAA hry nemá obdoby.

Hráči v komentářích sdílí podobné názory. Nechtějí další Call of Duty z budoucnosti. "We are sick of future based games!", píše jeden z návštěvníků traileru. Další se netají tím, že si tento díl rozhodně nekoupí nebo si nechají pouze remaster Call of Duty 4.

Oblíbenost série Call of Duty postupně upadala a bylo otázkou času, kdy dojde hráčům trpělivost. Může se tak stát, že se Battlefield 5 dostane letošní rok před svého hlavního konkurenta.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background