background - 10 Remasterovaných map pro CoD 4!
10 Remasterovaných map pro CoD 4!

10 Remasterovaných map pro CoD 4!

11. 05. 2016
Štěpán Durych
10 obrázků
5 min čtení

Když bylo ohlášeno nové Call of Duty s podnázvem Infinity Warfare, zvedlo to vlnu nepokoje a odporu. Hráči si stěžovali na futuristický design her a tak se v Activisionu rozhodli, že jako malou satisfakci poskytnou také remastered verzi jedné z nejúspěšnějších FPS her všech dob a to Call of Duty : Modern Warfare!

Ovšem nebyl by to Activision, kdyby ona satisfakce nestála o několik dolarů více. Aby jste si mohli užít starou hru v novém kabátě, budete muset investovat do lepší edice hry. Legacy Edition, která remastered Call of Duty obsahuje, stojí 70 dolarů.

Bylo ohlášeno že "nové" Call of Duty : Modern Warfare bude obsahovat 10 Multiplayerových map z původní hry. Začátkem minulého týdne Activision ohlásil první trojici a to

Crash

Backlot

Crossfire

Nyní, se v magazínu Forbes objevily další dvě mapy

Bog

Overgrown

Avšak s ohlášením nového Call of Duty se vznesla, jak jsem již zmínil, velká vlna nepokoje. Trailer k novému Call of Duty si odnesl titul jednoho z nejhorších Announce Trailerů na světě. Proto také začla online petice za prodej Call of Duty : Modern Warfare Remastered jako samostatného produktu.

Jako malá třešnička na dortu jménem ponížení Activisionu bylo to, že vývojáři hry Battlefield "5" prohlásili že trailer odpovídá 10 let staré hře.

Co myslíte vy? Odpoví příští rok Activision vytouženým prostředím druhé nebo první světové války? Nebo si bude stát za svým Futuristic vzhledem a přidá k tomu Remastered edici nejaké starší hry? Dejte vědět v komentářích.

Nakonec se ještě můžete podívat na srovnání CoD 4 x CoD 4 REMASTERED.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background