background - Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?
Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?

Jaké hry bychom chtěli vidět na letošní E3?

13. 05. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
11 min čtení

V tomto článku se podíváme na výčet her, které by hráčská komunita ráda viděla na letošní E3, ale které nebyly oficiálně ohlášeny jako participanti. Stručně řečeno, bude tu řeč o tom, po čem zoufale toužíme.

Red Dead 3

Red Dead Redemption od studia Rockstar San Diego byla jedna z nejoblíbenějších her na minulé generaci konzolí a je nutné říct, že touha po novém dílu je všudypřítomná. Jen pro vaši orientaci, mluvíme tady skutečně o třetím dílu (první se jmenoval Red Dead Revolver) a můžeme se jen dohadovat, jak se bude nazývat nová epizoda (pokud bude) – Red Dead Retribution? Red Dead Rogue? Čert ví. Každopádně návrat na divoký západ by byl fajn, tím spíš, že her s „wild west“ tématikou mnoho není.

GTA VI

Zůstaňme ještě chvíli u Rockstar, ale tentokrát u Rockstar North. Od vydání GTA V uplynuly už takřka tři roky a internet je plný spekulací o dalším dílu. O místě zasazení jsme psali onehdy, ovšem je vůbec možné, abychom se už teď dočkali odhalení? GTA V bylo představeno mimo E3, z toho se dá usoudit, že Rockstar se klidně může vyfláknout na jakékoliv prezentace a ohlásit si hru po své ose, ergo my hráči nemáme žádné vodítko, kdy se k nám nějaké oficiální informace dostanou.

Crash Bandicoot

Prakticky v každé internetové diskuzi, kde přijde řeč na téma „hry které bychom chtěli hrát“ se objeví řada lidí, která se dožaduje návratu legendárního Crashe. Z marketingového hlediska by to ani nebyl takový problém, protože reboot Ratchet and Clank, který na pulty obchodů přistál minulý měsíc, šel na odbyt rychleji než sušenky v odtučňovacím centru. Problém je v tom, že autorská práva na herní sérii Crash Bandicoot vlastní v současnosti Activision a nevypadá to, že by existovala nějaká dohoda mezi touto společností a Sony... Ale třeba se dočkáme příjemného překvapení.

Nový výtvor od Kojima Productions

Když už, tak v tomto případě bychom mohli vidět maximálně nějaký teaser. Po roztržce s Konami odešel Hideo Kojima v roce 2015 do Sony, kde chce dále pokračovat ve vývoji her a nedávno se dokonce roznesly informace, že už se na něčem má skutečně pracovat. Kojima sám má dle svých slov v plánu vytvořit něco akčního ve stylu Uncharted, takže bychom se dočkali zcela odlišného herního zážitku, než v případě Kojimovy legendární série Metal Gear. Bude se jednat o návrat a oživení nějakého staršího díla (například Snatcher), nebo to bude něco úplně nového? Uvidíme...

The Last of Us 2

Tahle hra z roku 2013 se stala opravdovou legendou a mezi hráči je snad ještě oblíbenější, než další dílo Naughty Dog – Uncharted. Nedávno se dokonce objevily informace, že práce na TloU 2 už před nějakou dobou začaly, nicméně jelikož je to pár dní co vyšel Uncharted 4, tak bych nečekal, že se objeví něco velkého – možná se dočkáme oficiálního ohlášení, možná teaseru. Ale je také klidně možné, že se informace o TloU 2 objeví mnohem později. Koneckonců, Naughty Dog napínal veškeré síly na vydání Uncharted 4, takže si možná budou chtít dát na chvilku pauzu.

background