background - First Person Mod pro Dark Souls 3
First Person Mod pro Dark Souls 3

First Person Mod pro Dark Souls 3

18. 05. 2016
Štěpán Durych
0 obrázků
3 min čtení

Jednu z nejtěžších her z dílen japonského studia FromSoftware jménem Dark Souls 3 asi všichni známe. Nyní však tato hra získává na intenzitě díky módu od jistého Zulliethewitch. Jeho mód nám dává k dispozici takzvaný First Person Mod, který slouží k ničemu jinému než k tomu, aby jsme viděli jak nám hra bere všechny iluze o našem herním skillu z prvního pohledu.

Youtuber jménem Iron Pineapple vytvořil video, které právě ukazuje tento mód. Mód také disponuje funkcí, která vám umožní vidět pouze ruce a ne celé paže. Hra pak trochu připomíná VR rozhraní. Ať tak či onak, mód funguje a hraje se s tím překvapivě velmi dobře.

Střílení pomocí kuše fungují spíše jako klasické First Person Shooter. Někomu by to také ale mohlo přijít příliš těžké na ovládání, jelikož například takové rolování se bude hůře časovat, ale vše je to dle mého pouze otázka času a tréninku.

Líbí se vám vidina First Person pohledu pro DS 3?

Ano.
Nevypadá to špatně
Ne
Celkem hlasů: 92
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background