background - Už žádný další Zaklínač?
Už žádný další Zaklínač?

Už žádný další Zaklínač?

22. 05. 2016
Radovan Samotný
0 obrázků
4 min čtení

Witcher 3 bezesporu patří mezi nejlepší herní tituly loňského roku a to jak co se prodejů i recenzí týče. Nicméně je více než pravděpodobné, že datadisk: O víně a krvi, bude posledním herním příběhem Geralta z Rivie.

Spoluzakladatel CD Projekt Marcin Iwinski se před nedávnou dobou dal slyšet, že společnost nemá ve vývoji další hru ze zaklínačského univerza a ani neplánuje na další pracovat. Na jednu stranu to může být bluff, na tu druhou se to zdá být docela logické, protože CD Projekt Red by rád napnul veškeré síly na dokončení Cyberpunk 2077, což je titul, který byl ohlášen už před delší dobou a hráčská komunita je na něj docela nadržená (což nemá dozajista nic společného s tím, že většina dat o této hře jsou jen obrázky spoře oděné slečny).

Pokud CD projekt takticky neuvádí plné informace a chce hráče ještě překvapit s další zaklínačskou hrou, tak bych Witcher 4 rozhodně neočekával v brzké době – možná se ke Geraltovi společnost ještě vrátí, až po dokončení Cyberpunk 2077, popřípadě jiných, zatím neohlášených projektů... zkrátka až když nebude do čeho píchnout.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background