background - ARK: Survival Evolved - Nová Mapa
ARK: Survival Evolved - Nová Mapa

ARK: Survival Evolved - Nová Mapa

24. 05. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Ark Survival Evolved. Pokud tento herní počin někomu unikl, pokusíme se Vás s ním zrychleně seznámit. Jedná se o survival hru, chcete-li Minecraft, s dinosaury, pěknou grafikou a solidními možnosti svobody. Ark Survival Evolved nabízí dlouhé časy zábavy a získalo si nejedno srdce.

Kvůli seznamování s hrou tu samozřejmě nejsme, pojďme tedy na to. Ark Survival Evolved nabídne hráčům novou oficiální mapu, tudíž jestli vás již omrzela ta stará, jistě si přijdete na své. Chceme vás, naše čtenáře tímhle článkem i pobavit a proto vám popíšeme, jak se vše stalo, no nečekejte žádné dlouhé „story“, protože věc je velice jednoduchá a přesto zajímavá. Mapu vytvořil fanoušek hry, vývojářům se tolik líbila, že se rozhodli mapu vydat se souhlasem autora a navíc ho zaměstnali.

A teď něco o samotné mapě. Nese název „Center“. Není to žádný drobek, měla by být 2x větší než původní mapa s různými druhy terénu. Nebude se jednat pouze o kopce, lesy, ale nýbrž i o jeskyně a starobylé ruiny. Po mapě se budou nacházet i bossové, kteří se nenechají jednoduše zaskočit a budete na ně potřebovat vybavení a zkušenosti. Za jejich pokoření dostanete samozřejmě odměny.

Trailer k nové mapě :

Znáte ARK Survival Evolved ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 33
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background