background - ARK: Survival Evolved - Nová Mapa
ARK: Survival Evolved - Nová Mapa

ARK: Survival Evolved - Nová Mapa

24. 05. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Ark Survival Evolved. Pokud tento herní počin někomu unikl, pokusíme se Vás s ním zrychleně seznámit. Jedná se o survival hru, chcete-li Minecraft, s dinosaury, pěknou grafikou a solidními možnosti svobody. Ark Survival Evolved nabízí dlouhé časy zábavy a získalo si nejedno srdce.

Kvůli seznamování s hrou tu samozřejmě nejsme, pojďme tedy na to. Ark Survival Evolved nabídne hráčům novou oficiální mapu, tudíž jestli vás již omrzela ta stará, jistě si přijdete na své. Chceme vás, naše čtenáře tímhle článkem i pobavit a proto vám popíšeme, jak se vše stalo, no nečekejte žádné dlouhé „story“, protože věc je velice jednoduchá a přesto zajímavá. Mapu vytvořil fanoušek hry, vývojářům se tolik líbila, že se rozhodli mapu vydat se souhlasem autora a navíc ho zaměstnali.

A teď něco o samotné mapě. Nese název „Center“. Není to žádný drobek, měla by být 2x větší než původní mapa s různými druhy terénu. Nebude se jednat pouze o kopce, lesy, ale nýbrž i o jeskyně a starobylé ruiny. Po mapě se budou nacházet i bossové, kteří se nenechají jednoduše zaskočit a budete na ně potřebovat vybavení a zkušenosti. Za jejich pokoření dostanete samozřejmě odměny.

Trailer k nové mapě :

Znáte ARK Survival Evolved ?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 32
Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background