background - Nové verze X-Box ONE na dohled?
Nové verze X-Box ONE na dohled?

Nové verze X-Box ONE na dohled?

29. 05. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
5 min čtení

Před pár měsíci unikla zpráva o plánovém upgradu konzole X-Box ONE od společnosti Microsoft, podle posledních informací se má jednat o verzi slim, která nebude nikterak zvýhodněná svým výkonem, ale pouze zmenšená a to až o 40% a zvětšena paměť HDD na 2TB. Podle nejnovějších zpráv má Microsoft pracovat ještě na jedné verzi X-box One.

Druhá verze má nést označení „Scorpio“ a má být víc jak 4x výkonnější než současná verze X-Box ONE díky šesti teraflopům. Současná verze má 1,32 teraflopů. Údajně by měl být schopen podpořit headset pro virtuální realitu Oculus Rift.

Na informacích se shodlo několik zdrojů, které je pak dále prozradili. Obdobné informace unikli i na konkurenční PlayStation, kde má být situace obdobná. Na jedné straně vývoj v tuhle dobu jde velkými kroky dopředu, na což nebyly momentálně nejnovější konzole připraveny. Vydání nové verze by jistě nezastavilo podporu té původní, na druhou stranu mohou lidé, kteří vlastní nynější verzi, případnou novou verzi brát jako kudlu do zad. Možná na těchto informacích není ani špetka pravdy, ale na druhou stranu mnohé nasvědčuje právě pravdivosti výroků o verzi „Scorpio“. No nechme se překvapit a doufejme, že ve finále bude spokojenost na všech stranách.

Nezapomeňte odpovědět na anketu pod článkem.

Myslíte si, že informace jsou pravdivé?

Nepochybně, vývoj jde dopředu a konzole potřebuje upgrade.
Ne, pouze by tím rozhořčili své fanoušky.
Celkem hlasů: 53
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background